Disney Medvídek Pú Mini figurka - Tygřík stojící se zavřenou pusou, ruce spojené 1 kus, 5 cm
  • Disney Medvídek Pú Mini figurka - Tygřík stojící se zavřenou pusou, ruce spojené 1 kus, 5 cm

Disney Medvídek Pú Mini figurka - Tygřík stojící se zavřenou pusou, packy spojené 1 kus, 5 cm

2209757
Nový produkt
20 Kč 16,53 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Tygr je kamarád medvídka Pú, oslíka, králíčka, prasátka, Krištůfka, klokánka, klokanice, modré sovy ........ .Je to veselý a srandovní tygřík. Má oranžové a černé pruhy. Nedokáže být neveselý. Tygr už snad vyzkoušel všechno co šlo. Vyzkoušel hlídat králíčkovy mrkve co se mu nedařilo. Vyzkoušel hlídat med od medvídka Pua. Vyzkoušel i hlídání malého ptáčka. Vyzkoušel i hledat matku od ztraceného slůněte a ještě ho k tomu vychovával. (terry fox)

Jeho nejoblíbenější činností je skákání na vlastním ocase. Skáče opravdu vysoko, krásně a hlavně neustále, tedy i na místě. Pokud máte své přátele rádi, nepřejte si potkat tygra nemocného. Když totiž kýchne, tak většinou něco nebo někdo spadne do vody.

Mini figurka pro malé nadšence oblíbené pohádky Medvídka Pú. Figurku můžete i použít jako dekoraci na dort, když má vaše dítko narozeniny.

  • Věk: 3
  • Výška: 5 cm
  • 18 druhů

Pohádkový seriál Medvídek Pú vychází z motivů stejnojmenných populárních knížek z pera spisovatele A.A.Milnea. Příběhy se odehrávají ve Stokorcovém lese, kde zvířátka ze seriálu žijí. Hlavní postavou je Medvídek
Pú, jehož hlavní touhou je mít pro sebe pořád dostatek medu. Mezi jeho přátele patří bláznivý a stále hopsající Tygr, věčně ustrašené malinké Prasátko, vášnivý zahrádkář Králík, moudrá Sova se svými historkami, věčně zamračený oslík Ijáček, šišlající Sysel a další.
Tito přátelé drží za všech okolností spolu i přesto, že mají své slabé stránky a občas realizují opravdu "přiblblé" nápady. Je to však jejich svět. Svět dětské fantazie a představivosti, ve které je možné třeba najít severní pól uprostřed jejich lesa.

Připravte roztomilou narozeninovou oslavu a nezapomeňte na dort! Kultovní postavička z Disney pohádky Medvídek Pú bude milým doplňkem na každém dětském dortu. Figurka není určena ke konzumaci, ale její uchování z ní vytvoří památku na krásné narozeniny a oslavu.

2209757

Specifické reference

Nový produkt