cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
BALcare
BALCARE skleněný pilník na nehty antibakteriální povrch, 14 cm
Kód: 2501635
Kód dod.: 966593
EAN: 8591235094091
 
69.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antibakteriální skleněný pilník na nehty BALCARE s úpravou antibactif od firmy Crystal Bohemia (dříve Blažek Glass) představuje revoluční novinku v péči o nehty.
Essence 8H Matte Comfort tužka na rty 11 Chestnut Perfection 0,3 g
Essence
Essence 8H Matte Comfort tužka na rty 11 Chestnut Perfection 0,3 g
Kód: 2405721
 
EAN: 4059729490216
 
45 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
8H matná komfortní tužka na rty značky Essence zajistí precizní vykreslení kontur, vydrží až 8 hodin
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfémovaná voda pro ženy 80 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Rouge Ultime parfémovaná voda pro ženy 80 ml
Kód: 2306574
Kód dod.: GIVP069382
EAN: 3274872456341
 
3 710 Kč
46 375Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinovo-dřevitá vůně s kořenitými akordy uvedena na trh v roce 2023 Na úspěch parfémované vody GI
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktní lepidlo, 300 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktní lepidlo, 300 ml
Kód: 61214
Kód dod.: 501144
EAN: 5997272383113
 
159 Kč
530Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na kontaktní lepení s velmi vysokou pevností. Zvláště na lepení kůže, dřeva, gumy, textilií, kovů, překližky, kartonu a různých materiálů z tvrdých umělých hmot. Na lepení izolačních materiálů v prostorách vystavených vyšším teplotám.
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Muschio Bianco White Musk, 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente parfém na prádlo Muschio Bianco White Musk, 250 ml
Kód: 2210197
Kód dod.: 795390
EAN: 8008970051949
 
234.90 Kč
939.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Muschio Bianco daruje prádlu jedinečnou intenzivní dlouhotrvající vůni. Nezaměnitelné tóny bílého pižma obklopí prádlo jemným pohlazením.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Karl Lagerfeld Fleur de Murier parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur de Murier parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Kód: 1806156
 
EAN: 3386460101851
 
719 Kč
7 190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018. Originální dámská kompozice s květem ost
Končící produkty
Probazen Gelový čistič bazénů pro odstranění mastnoty a organických nečistot 1 l
Probazen
Probazen Gelový čistič bazénů pro odstranění mastnoty a organických nečistot 1 l
Kód: 2207411
 
EAN: 8594019361327
 
78.70 Kč
78.7Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mírně zásaditý čisticí přípravek určený k čištění libovolných typů bazénových fólií. K materiálům na
Guess Bella Vita Rosa toaletní voda pro ženy 100 ml
Guess®
Guess Bella Vita Rosa toaletní voda pro ženy 100 ml
Kód: 2210403
Kód dod.: GUE32650
EAN: 085715333049
 
1 159 Kč
11 590Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ovocná, květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2022 „Parfém Guess Bella Vita Rosa vznikl jak
Končící produkty
Artdeco Eyebrow Designer tužka na obočí s kartáčkem 6 Medium Blonde 1 g
Artdeco
Artdeco Eyebrow Designer tužka na obočí s kartáčkem 6 Medium Blonde 1 g
Kód: 2301149
Kód dod.: 281.6
EAN: 4052136212662
 
354 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vše nezbytné pro precizně upravené obočí naleznete v jediné tužce! Vykreslete kontury obočí a pomocí
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletní voda pro ženy 100 ml
Rochas
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletní voda pro ženy 100 ml
Kód: 2401604
Kód dod.: RC032A01
EAN: 3386460146395
 
1 586 Kč
15 860Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová vůně Orange Horizon byla uvedena v roce 2024 Vychutnejte si atmosféru západu slunce na st
Essence 8h Matte Comfort tužka na rty 12 Cushion Talk 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort tužka na rty 12 Cushion Talk 0,3 g
Kód: 2405722
 
EAN: 4059729490223
 
45 Kč
45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S 8h Matte Comfort Lipliner od essence zvládnete konturování rtů zcela bez námahy. Voděodolná tužka
Končící produkty
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 48 Carmine Red Blush 5 g
Artdeco
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 48 Carmine Red Blush 5 g
Kód: 87439
Kód dod.: 330.48
EAN: 4019674330487
 
273 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému líčení svěží a zdravý nádech, vytvářejte si libovolné barevné kombinace pomocí našeho
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Versace
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 1801008
 
EAN: 8011003839100
 
1 955 Kč
39 100Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 Nové mistrovské dílo Versace Jedinečná, m
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Versace
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 1801007
 
EAN: 8011003839094
 
1 459 Kč
48 633.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 Nové mistrovské dílo Versace Jedinečná, p
Burberry Brit Sheer toaletní voda pro ženy 100 ml
Burberry
Burberry Brit Sheer toaletní voda pro ženy 100 ml
Kód: 2101604
 
EAN: 3614226904966
 
1 090 Kč
10 900Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová vůně Burberry Brit Sheer byla představena roku 2015. Samotný flakon nese jemný kostkovaný
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletní voda pro ženy 100 ml
Oscar de la Renta
Oscar de la Renta Alibi Pop So Charming toaletní voda pro ženy 100 ml
Kód: 2402593
Kód dod.: OLD56825
EAN: 085715568250
 
1 251 Kč
12 510Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dámská květinová vůně byla uvedena na trh v roce 2024   Řada toaletních vod Oscar de la Renta Alib
Končící produkty
Catrice Melt & Plump Juicy balzám na rty 040 Call Nine Wine Wine 1,8 g
Catrice
Catrice Melt & Plump Juicy balzám na rty 040 Call Nine Wine Wine 1,8 g
Kód: 2500137
 
EAN: 4059729515513
 
40.40 Kč
20 200Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si vrstvitelný barevný odstín s intenzivním leskem díky balzámu na rty Catrice Melt & P
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Semo Fazol obecný pnoucí Meraviglia di Venezia 7 g
Semo
Semo Fazol obecný pnoucí Meraviglia di Venezia 7 g
Kód: 92883
Kód dod.: 0409342
EAN: 8590396093400
 
9 Kč
1 285.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odrůda pozdní, tyčkové žlutoluské fazole. Jedná se o lusky typu Supermarconi, které dosahují délky
Končící produkty
Essence Glossy Jelly mini lak na nehty 03 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini lak na nehty 03 5 ml
Kód: 2500455
 
EAN: 4059729518958
 
27 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mini lak Glossy Jelly od essence dodá vašim nehtům výrazný lesk a jasný oranžový tón. V hravé lahvič
VÝPRODEJ - SUPER CENA
Dipro Dřevěné špejle uzenářské 100 kusů
DIPRO Proseč®
Dipro Dřevěné špejle uzenářské 100 kusů
Kód: 20209
Kód dod.: 5-171-000107
EAN: 8595067400143
 
9.40 Kč
0.09Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
dřevěné špejle uzenářské lipové vhodné do jakéhokoli provozu 100 kusů celková délka 30 cm
Gallus prací prášek Color, 100 dávek, 6,5 kg
Gallus
Gallus prací prášek Color, 100 dávek, 6,5 kg
Kód: 2501523
Kód dod.: 759265
EAN: 4251415302975
Získáte 8 bodů
294.90 Kč
2.95Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací prášek za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
AKCE
LAVON odmašťovač na podlahy a povrchy, 5 l
Lavon
LAVON odmašťovač na podlahy a povrchy, 5 l
Kód: 2501562
Kód dod.: 702183
EAN: 8594187140274
 
470 Kč
94Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální profesionální čistič na vysoce znečištěné podlahy a mastné omyvatelné povrchy.
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Kód: 2501624
Kód dod.: 717425
EAN: 8594187141424
 
129.90 Kč
25.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální chlorový přípravek na čištění a bělení v domácnostech, institucích i v potravinářských a stravovacích provozech.
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Kód: 2501625
Kód dod.: 717418
EAN: 8594187140182
 
129.90 Kč
25.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC čistič se svěží parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení i pod vodní hladinou.
Končící produkty
Niteola rukavice gumové velikost S/7 1 pár, po expiraci
Niteola®
Niteola rukavice gumové velikost S/7 1 pár, po expiraci
Kód: 2401119
Kód dod.: NL700S
EAN: 8594158378675
 
6.30 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexové rukavice Niteola ve velikosti M/8 jsou vyrobeny z jemného latexu a namísto pudru obsahují b
Gallus prací gel White, 57 dávek, 2 l
Gallus
Gallus prací gel White, 57 dávek, 2 l
Kód: 2501519
Kód dod.: 759277
EAN: 4251415301343
Získáte 3 bodů
119.90 Kč
2.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní prací gel za dobrou cenu. Spolehlivě odstraňuje skvrny při zachování intenzivních bílých barev vašeho prádla, stejně jako jejich hebkosti.
Lovran Color Amla Patchouli, 1L
Lovran
Lovran Color Amla Patchouli, 1L
Kód: 2501628
Kód dod.: 759345
EAN: 5902670081929
 
84.90 Kč
3.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lovran Color Amla Patchouli 1L – koncentrovaný prací gel s vůní bílého pižma, který chrání intenzitu barev a zanechává prádlo svěží a voňavé až pro 25 praní.
K nákupu navíc
Essence lak na nehty gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Essence lak na nehty gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
Kód: 2602836
 
EAN: 4059729349132
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nakupte výrobky essence nad 199 Kč a dostanete 1 kus essence lak na nehty 38 Aloha papaya NAVÍC! JE
Lovran prací gel black, 1 l
Lovran
Lovran prací gel black, 1 l
Kód: 2501627
Kód dod.: 759344
EAN: 5902670081912
 
84.90 Kč
3.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LOVRAN gel na praní Black & Dark s vůní arganu a vanilky 1L – speciálně navržený pro péči o černé a tmavé tkaniny. Zajišťuje intenzivní čistotu, ochranu barev a dlouhotrvající vůni až pro 25 praní.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.