Coccolino Creations Tiare Flower & Red Fruits koncentrovaná aviváž 58 dávek 1,45 l
  • Coccolino Creations Tiare Flower & Red Fruits koncentrovaná aviváž 58 dávek 1,45 l

Coccolino Creations Tiare Flower & Red Fruits koncentrovaná aviváž 58 dávek 1,45 l

1703960
Nový produkt
114 Kč 94,21 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Coccolino Tiare Flower & Red Fruits s výrazným parfémem vám přináší krásnou vůni exotických květů a brusinek. Coccolino Creations je kolekce dlouhotrvajících vůní, které jsou kombinací ovocných a květinových vůní, vytvořených experty na parfémy.

Díky vyšší koncentraci parfemovaných olejů stačí použít pro fantastický výsledek jen malou kapku aviváže.

  • koncentrovaná aviváž
  • vůně exotických květů a brusinek
  • 58 pracích dávek
  • luxusní, dlouhotrvající vůně stvořená experty na parfémy
  • měkkost a nadýchanost prádla
  • snazší žehlení

Aviváže Coccolino dodají Vašemu prádlu jedinečnou vůni, úžasnou hebkost a svěžest. Aviváže Coccolino jsou charakteristické Technologií microencapsule. Ta spočívá v tom, že každá kapka aviváží Coccolino obsahuje miliony parfémovaných mikrokapsliček, která v průběhu nošení pozvolně praskají. Díky tomu se vůně uvolňuje postupně, a Vy se tak můžete z voňavého a svěžího prádla radovat i dlouho po vyprání. 

Roztomilý medvídek Coccolino Vám přináší úžasné kombinace vůní, které Vám dokážou zpříjemnit den. Používáním aviváže navíc pomáháte déle udržet kvalitu látky, Vaše prádlo rychleji schne a snáze se žehlí. Navíc má používání aviváže antistatický účinek.

Použití

Dávkujte do zásobníku pračky. Po použití si opláchněte ruce. Nelijte přímo na oblečení. Používejte na závěrečné máchání prádla. Pro návod k použití viz obal. 

Dávkování 
pro 2-3 kg prádla: měkká voda: 40 ml, středně tvrdá: 40 ml - 50 ml, tvrdá: 50 ml-65 ml; při silnějším znečištění: 10 ml. Ruční praní: 35 ml na 10 l vody.

Skladování
Skladujte při teplotě od 5 °C do 25 °C.

Složení

5-15%: kationtové povrchově aktivní látky, <5 %: parfum, amyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal, benzisothiazolinone.

Upozornění

Pod značkou Coccolino můžete najít také pestrou paletu dalších doplňků praní. Vyzkoušejte aviváže doplnit například parfémovanými perličkami Coccolino Intense, při žehlení krásně ovoněnou vodu do žehličky, vonné ubrousky do sušičky, nebo třeba vonné sáčky, které zvládnou Vaše oblečení krásně provonět v šuplíku nebo ve skříni.

1703960

Specifické reference

Nový produkt