Tesori d Oriente Byzantium koncentrovaný parfém na prádlo 250 ml
  • Tesori d Oriente Byzantium koncentrovaný parfém na prádlo 250 ml

Tesori d Oriente Byzantium koncentrovaný parfém na prádlo 250 ml

2210195
Nový produkt
200 Kč 165,29 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Orientálně květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2016

Vůně evokuje starobylá města Byzantské říše. Okouzlí vás svou květinovou vůní s teplými orientálními tóny. Zahalte se do této tajemné a vzácné vůně, která očaruje všechny vaše smysly.

Zasněná vůně, která evokuje starobylá města Byzantské říše. Vůně černé růže, tajemné a vzácné, vycházející z teplých tónů labdana vytváří tajemnou vůni jako byzantskou mozaiku.

Použití

Při praní v pračce
Nalijte 1 až 2 uzávěry parfému (závisí na intenzitě vůně, které chcete dosáhnout) do zásobníku na aviváž.

Při ručním praní
Přidejte 1 až 2 uzávěry (závisí na intenzitě vůně, které chcete dosáhnout) do každých 5 litrů vody při posledním máchání.

Vhodný pro jakýkoliv prací cyklus, při jakékoliv teplotě i na všechny typy a barvy tkanin. Parfém nelijte přímo na prádlo!

Složení

Vůně Byzantium se otevírá spojením hřejivé a sladké skořice, mandlí a květů mimózy. Poté se slova ujímá nejtemnější a nejtajemnější z královen květin, černá růže, která se snoubí s hřejivými tóny pryskyřice labdanum a dává vzniknout úchvatné a mnohotvárné vůni jako vzácné byzantské mozaice. Základ vůně tvoří hřejivá vanilka a kakao společně s intenzivními dřevitými tóny peruánského balzámu a společně tak vytvářejí vanilkovou gurmánskou vůni.

  • Hlava: skořice, mandle, mimóza
  • Srdce: černá růže, med, heliotrop
  • Základ: vanilka, bílé pižmo, agarové dřevo, labdanum, kakaové boby

15 % <30 % parfémy (coumarin, geraniol, linalool, citronellol, alpha-isomethyl ionone, eugenol) 5-15 % neiontové povrchově aktivní látky

2210195

Specifické reference

Nový produkt