Versace pour Homme balzám po holení 100 ml
  • Versace pour Homme balzám po holení 100 ml

Versace pour Homme balzám po holení 100 ml

2200007
Nový produkt
559 Kč 461,98 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005

Nová pánská vůně Versace pour Homme je samou esencí země kolem Středozemního moře, čemuž odpovídají i použité ingredience Výsledkem je aromatické svědectví o moderním současném muži, jemuž nechybí přehled ani sebevědomí a který se snaží žít i v souladu s přírodou. Dynamický a podnikavý muž vyjadřuje prostřednictvím Versace pour Homme svou silnou a vášnivou osobnost.

Pánská klasika v moderním hávu, to je toaletní voda Versace Pour Homme. Ztělesňuje osobnost současného sebejistého muže, který je podnikavý a spontánní a zároveň dokáže bez problému žít v souladu s přírodou.

Použití

Aplikujte na suchou pleť po holení a rozetřete na bradě, krku a tvářích.

Složení

Citrusový výbuch svěžesti v podání bergamotu, hořkého pomeranče, kalábrijského citronu a neroli vás hned s prvními tóny přenese v myšlenkách do prosluněného Středomoří. Atmosféru sluncem zalitých plání dále dokreslují aromatické květy omamného hyacintu a jemné esence geránia. V srdci vonné kompozice se snoubí s lehce kořenitou šalvějí a nasládlými akordy cedrového dřeva. Základ vůně Versace Pour Homme důmyslně propojuje hřejivě sladké tonka boby s dřevitými tóny oudu, smyslným pižmem a ambrou.

  • Hlava: bergamot, kalábrijský citrón, neroli, lístky a květy hořkého pomerančovníku
  • Srdce: šalvěj, modrý hyacint
  • Základ: ambra, cedrové dřevo, fazole tonka, agar

Použití
Naneste na pokožku po holení.

2200007

Specifické reference

Nový produkt