Art e Miss Barva na světlý textil 82 Neon fialová 40 g
  • Art e Miss Barva na světlý textil 82 Neon fialová 40 g

Art e Miss Barva na světlý textil 82 Neon fialová 40 g

2204223
Nový produkt
52 Kč 42,98 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Vodou ředitelná barva na světlé textilie s hustou konzistencivysokým obsahem pigmentů. Po zaschnutí nezanechává na povrchu skoro žádnou vrstvu a vstupuje přímo do materiálu. Barva je určena na světlé materiály. Můžete nanášet štětcem, tupováním, razítkováním, apod. Barva je vhodná jak pro tvoření s dětmi, tak i pro zkušené výtvarnice a výtvarníky. Speciální barvy, které svítí pod UV lampou (stejný efekt jako u bankovek). Po nasvícení UV lampou (např. na diskotéce) barevně svítí.

  • barva: 82 Neon fialová
  • vodou ředitelná barva
  • na většinu přírodních textilních materiálů
  • na světlé materiály
  • speciální barvy, které svítí pod UV lampou

Použití

Lahvičku dobře protřepejte nebo promíchejte. Malovanou plochu podložte papírem nebo kartonem, aby barva neprosákla. Barvu naneste na textil a nechte zaschnout. Potom několik minut zažehlujte přes papír. Doporučujeme pečící papír. Nepoužívejte napařování. Pokud nebudete látku do týdne prát, nemusíte zažehlovat. Hotový výrobek perte a žehlete podle pokynů výrobce textilu, nejlépe z rubu. Neperte v páře.

Pokud malujete na hedvábí nebo jemné látky, zřeďte barvu vodou v poměru 1:1 nebo ředidlem Art e Miss v poměru 1:2 ( jeden díl barvy, dva díly ředidla). Pro kreslení na hedvábí je však vhodnější použít speciální barvy na hedvábí.

Skladování
Skladujte v dobře uzavřených obalech, při pokojové teplotě. Zabraňte přímému slunečnímu svitu a vysokým teplotám. Nesmí zmrznout. Rozvrstvení barvy při delším skladování není na závadu.

2204223

Specifické reference

Nový produkt