Art e Miss Barva na tmavý textil 34 Tmavě zelená 40 g
  • Art e Miss Barva na tmavý textil 34 Tmavě zelená 40 g

Art e Miss Barva na tmavý textil 34 Tmavě zelená 40 g

2303558
Nový produkt
59 Kč 48,76 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Barva je určená pro zdobení tmavých a výrazně zbarvených podkladů. Barva na tmavý textil zůstává více na povrchu. Lze použít na většinu přírodních materiálů, polyester a směsi. Pokud si nejste jisti složením, vyzkoušejte na kousku látky. Můžete nanášet štětcem, tupováním, razítkováním, apod. Můžete nanášet štětcem, tupováním, razítkováním, apod. Barva je vhodná jak pro tvoření s dětmi, tak i pro zkušené výtvarnice a výtvarníky.

  • barva: 34 Tmavě zelená
  • vodou ředitelná barva
  • na většinu přírodních textilních materiálů
  • na tmavý textil

Použití

Lahvičku dobře protřepejte nebo promíchejte. Malovanou plochu podložte papírem nebo kartonem, aby barva neprosákla. Barvu naneste na textil a nechte zaschnout. Potom několik minut zažehlujte přes papír. Doporučujeme pečící papír. Nepoužívejte napařování. Pokud nebudete látku do týdne prát, nemusíte zažehlovat. Hotový výrobek perte a žehlete podle pokynů výrobce textilu, nejlépe z rubu. Neperte v páře.

Skladování
Skladujte v dobře uzavřených obalech, při pokojové teplotě. Zabraňte přímému slunečnímu svitu a vysokým teplotám. Nesmí zmrznout. Rozvrstvení barvy při delším skladování není na závadu.

Tip: Textil je dobré před malováním vyprat.

2303558

Specifické reference

Nový produkt