Iberia Classic vínově červená barva na textil 25 g
  • Iberia Classic vínově červená barva na textil 25 g

Iberia Classic Barva na textil vínově červená 2 x 12,5 g

04410
Nový produkt
65 Kč 53,72 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

IBERIA CLASSIC – barva na textil je určena pro barvení v domácnosti, ke změně barvy textilie.. Při jejím použití se velmi snadno dosáhne profesionálního výsledku.

  • Barví přírodní, syntetická i směsová vlákna.
  • Lze je použít při barvení v ruce i v pračce.
  • Dokáže nabarvit i dřevo nebo korek
  • Vínově červená barva pro domácí barvení
  • Praktické balení 2 ks sáčků
  • Barevná škála nabízí 5 barevných odstínů, které lze mezi sebou i míchat a vytvářet tak nepřebernou škálu barev.

Textilní vlákna, která lze barvit: Bavlna, len, vlna, hedvábí, juta, konopí, esparta, viskóza, umělé hedvábí, acetát, polyamid, lyocel. Také je možné barvit všechny přírodní materiály jako dřevo, korek,…

Textilní vlákna, která nelze barvit: látky se 100% obsahem polyesteru, Goretexu, akrylu. Látky prošívané, nepromokavé a látky nesoucí označení “chemicky čistit”.

Poznámka: Látky, které obsahují méně než 50% vláken, která "nelze barvit", mohou být barveny, avšak barva bude méně intenzivní. V těchto případech doporučujeme zdvojnásobit dávku.

Původní barva látky: barvy se sčítají (př. látka žluté barvy modrá barva = látka zelené barvy). Proto se v některých případech musí barvený kus před vlastním barvením odbarvit, aby bylo dosaženo požadované barvy.

Použití

Prostudujte si pozorně návod k použití.

Upozornění

Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Při požití: Necítíte-li se dobře, volejte Toxikologické informační středisko nebo lékaře.

04410

Specifické reference

Nový produkt