Leros Dětský čaj bylinný + BIO bylinný čaj pro děti 20 x 2 g
  • Leros Dětský čaj bylinný + BIO bylinný čaj pro děti 20 x 2 g

Leros Dětský čaj bylinný + BIO bylinný čaj pro děti 20 x 2 g

2200277
Nový produkt
68 Kč 59,13 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Voňavá bylinná směs šípku, černého rybízu a květu levandule se vyznačuje nejen jemně vyváženou chutí, ale také výjimečnou kvalitou použitých surovin. Plody i byliny pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství, a proto je čaj tou pravou volbou pro citlivá dětská bříška. Šípek je navíc výborný pomocník při posílení imunity a odolnosti dýchacích cest. Dopřejte svým maličkým šípkové pochutnání!

  • bylinný čaj pro děti
  • plody i byliny z ekologického zemědělství
  • 20 sáčků

Použití

Děti od ukončeného 6 měsíce do 1 roku 1 - 2 šálky (1 šálek = 200 ml) denně. Děti od 1 roku 2 - 3 šálky denně.
Dospělým určeno k běžné spotřebě jako nápoj. Nepřekračujte uvedené dávkování. 1 čajový sáček zalijte vařící vodou (200 - 400 ml) a vyluhujte v přikryté nádobě 5 - 10 minut. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

Složení

Plod šípku (70 %), plod rybízu černého (25 %), květ levandule (5 %). 100 % suroviny BIO.

Upozornění

V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

2200277

Specifické reference

Nový produkt