Leros Ostropestřec bylinný čaj podporující hladké trávení a přispívající k normální funkci jater 150 g
  • Leros Ostropestřec bylinný čaj podporující hladké trávení a přispívající k normální funkci jater 150 g

Leros Ostropestřec bylinný čaj podporující hladké trávení a přispívající k normální funkci jater 150 g

2200302
Nový produkt
68 Kč 59,13 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Bylinný čaj z ostropestřce přispívá k hladkému trávení a k normální funkci jater a je vhodným doplňkem jaterní diety. Podporuje také přirozenou obranyschopnost organismu před nepříznivými vlivy prostředí. Na první pohled ostropestřec mariánský připomíná bodlák, je to ale mocná bylina. Své druhové jméno získal, jak se praví v legendě, podle Panny Marie. Když kojila Ježíška, ukáplo mateřské mléko na list ostropestřce. Tak dle lidové tradice přišla bylina nejen k charakteristickým bílým skvrnám na listech, ale i ke svým blahodárným účinkům.

Bylinný čaj z ostropestřce oplývá mnoha blahodárnými účinky, ale jeho chuť i vůně je velmi jemná až nenápadná. Po zalití drcených plodů získáte tekutinu takřka bílou, jemně zakalenou.

  • Typ čaje: jednodruhový
  • Typ čajového sáčku: sypaný
  • Hmotnost balení: 150 g
  • Chuť: bylinková
  • Kvalita: lékárenská kvalita
  • Udržitelnost: Krabička z papíru s FSC certifikátem & bez celofánu

Použití

1 čajovou lžičku drcených plodů povařte 5 minut ve vodě (250 ml), vyluhujte v přikryté nádobě 10 minut, sceďte. Čaj se připravuje vždy čerstvý. Jako doplněk stravy se pije 1 šálek denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Složení

Plod ostropestřce mariánského 100%.

Upozornění

Nálev může mít mírný projímavý účinek. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na plod ostropestřce mariánského. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Použití: Bylinný čaj podporující normální trávení a přispívající k normální funkci jater. Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chraňte před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

2200302

Specifické reference

Nový produkt