Bione Cosmetics Propolis pravý včelí propolis 82 ml
  • Bione Cosmetics Propolis pravý včelí propolis 82 ml

Bione Cosmetics Propolis pravý včelí propolis 82 ml

42822
Nový produkt
97 Kč 80,17 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Propolis obsahuje asi 300 různých bioaktivních látek. Je známo, že propolis potlačuje rozvoj bakterií, kvasinek, plísní a některých virů. Působí hojivě, protizánětlivě a lokálně anesteticky. Hojně se v lidovém léčitelství užívá k potírání ran, oděrek, záděrek, vřídků, aft, zánětů, oparů a ekzémů.

Propylenglykolový roztok čištěného včelího propolisu. Uváděné účinky propolisu jsou získány z mnoha ústních a literárních sdělení. Vědecké studie, které by beze zbytku tyto účinky spolehlivě doložily, však nebyly prováděny.

  • obsahuje asi 300 různých bioaktivních látek
  • potlačuje rozvoj bakterií, kvasinek, plísní a některých virů
  • působí hojivě, protizánětlivě a lokálně anesteticky
  • k potírání ran, oděrek, záděrek, vřídků, aft, zánětů, oparů a ekzémů
  • 82 ml

Použití

K výplachu a ke kloktání – 1 lžička do 1 dl teplé vody. Propolis se osvědčil i na bolest zubů, mandlí, jako prevence parodontitidy, omezuje zápach z úst. Neužívat vnitřně! Nepoužívat při alergii na včelí produkty!

Upozornění

Není léčivem, ani léčiva nenahrazuje.

Česká značka Bione Cosmetics nabízí přírodní produkty pleťové a tělové kosmetiky. Produkty neobsahují silikony, parabeny, alkylfenoly, ropné deriváty ani jiné potenciálně škodlivé látky a nejsou testovány na zvířatech. Bione Cosmetics poskytuje kvalitní kosmetiku za rozumnou cenu.

42822

Specifické reference

Nový produkt