Bohemia Gifts Interaktivní čokoláda pro paní učitelku Je štěstí mít skvělou učitelku - Dívka 100 g
  • Bohemia Gifts Interaktivní čokoláda pro paní učitelku Je štěstí mít skvělou učitelku - Dívka 100 g

Bohemia Gifts Interaktivní čokoláda pro paní učitelku Je štěstí mít skvělou učitelku - Dívka 100 g

2304848
Nový produkt
115 Kč 100 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Mléčná čokoláda pro paní učitelku je dokonalý sladký dárek, kterým vyjádříte svou vděčnost paní učitelce za její neúnavnou práci a inspiraci. Naše dárková čokoláda je ideálním způsobem, jak jí poděkovat. Představuje kombinaci lahodného zážitku a originálního balení, které ji potěší a připomene jí, jak je důležitá pro vás i vaše děti.

Ať už jde o narozeniny, Den učitelů, konec školního roku nebo jen tak, abyste jí udělali radost, naše dárková čokoláda pro paní učitelku je výjimečným dárkem, který ji potěší a rozzáří její den. Je zároveň sladkou chuťovou symfonii, která se rozplyne na jejím jazyku.

Speciální obal má interaktivní část s otočným kolečkem. Otáčením kolečka na obalu se doplní nápis „Je štěstí mít“ o další text „skvělou“. Obrázek pak vypadá, že jej píše holčička na tabuli a dalším pootočením jej opět smaže. Tento speciální a originální obal dělá z čokolády naprosto dokonalý sladký dárek.

  • Motiv: je štěstí mít skvělou učitelku
  • Rozměr obalu: 23 x 10,5 cm

Složení

Cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, sušená syrovátka (z mléka), emulgátor: (sójový lecitin), aroma.

Obsah kakaové sušiny v mléčné čokoládě nejméně 30%. Může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, lepku a vajec.

2304848

Specifické reference

Nový produkt