Montblanc Legend deodorant sprej pro muže 100 ml
  • Montblanc Legend deodorant sprej pro muže 100 ml

Montblanc Legend deodorant sprej pro muže 100 ml

2106436
Nový produkt
351 Kč 290,08 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Montblanc Legend je fougére - svěží vůně uvedena na trh v roce 2011.

Montblanc je tradiční značka nadčasového luxusu, která čerpá jak ze své mnohaleté tradice, tak i z vize budoucnosti. Je klasická a přitom v každém okamžiku vysoce aktuální. Spojení tradice a moderny s autenticitou, vysokou prestiží a exkluzivností – to je značka Montblanc.
Nyní přichází Montblanc s vůní, která splní veškerá očekávání této vysoce inspirující značky. Nová pánská vůně v sobě odráží bohatou historii domu Montblanc a současně působí velmi moderním dojmem. Má v sobě sílu, reflektuje aktuální trendy a disponuje přesně tou pravou dávkou tajuplnosti, to vše dohromady představuje: Legend.

Logo značky, slavná bílá hvězda, je jemně vryto do přední části kovového prvku flakónu. Stejně tak zdobí vršek stříbřitého uzávěru společně s kroužky, které odkazují na typický detail všech psacích potřeb značky Montblanc. Flakón s nepochybně mužným designem, který působí decentně a smyslně zároveň, vychází ze základních hodnot značky.

Vysoce elegantní a přitom naprosto jednoduchý oděv, černý rolák, podtrhuje jeho přirozenou eleganci a mužnost. Silně lpí na základních životních hodnotách, ale zároveň má moderní přístup k životu: je žijící Legendou. K zachycení hloubky takového charakteru  a zprostředkování jeho příběhu byl přizván světoznámý fotograf – Peter Lindbergh. Jeho práce se světlem u černobílých fotografií z něj bezesporu učinila ideálního partnera při tvorbě této kampaně.

Při tvorbě krabičky byly prioritou dvě hlavní barvy Montblanc - černá a stříbrná. Obal ve vrchní části zdobí stříbřité linky, které tak na něj přenášejí zvlněný tvar kovového prvku flakonu. Logo Montblanc je umístěno tak, aby jeho bílá hvězda zářila přímo ze středu krabičky. Další typický identifikační prvek značky je umístěn v dolní části krabičky, kde jsou tři pásky horizontálně vtlačeny do obalu. Tento znak bude použit na všech obalech nových vůní značky, aby vytvořil provázanost a jednotnost produktů Montblanc.

  • fougére - svěží vůně
  • uvedena na trh v roce 2011
  • vůně v sobě odráží bohatou historii domu Montblanc a současně působí velmi moderním dojmem
  • splní veškerá očekávání této vysoce inspirující značky
  • disponuje přesně tou pravou dávkou tajuplnosti
  • deodorant sprej 100 ml

Použití

Před použitím protřepat. Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm.

Složení

  • Hlava: ananasové listy, bergamot, francouzská levandule
  • Srdce: jasmíncedrové dřevojablko
  • Základ: ambradubový mechsantalové dřevofazole tonka
2106436

Specifické reference

Nový produkt