Axe Wild Bergamot & Pink Pepper deodorant sprej pro muže 150 ml
  • Axe Wild Bergamot & Pink Pepper deodorant sprej pro muže 150 ml

Axe Wild Bergamot & Pink Pepper deodorant sprej pro muže 150 ml

2201832
Nový produkt
72 Kč 59,50 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Svěží přírodní vůně díky netradičnímu spojení těch nejexotičtějších a nejdivočejších ingrediencí. Kombinace elegantní a uvolňující dřevité vůně s divokým citrusovým nádechem bergamotu a růžového pepře poskytující až 48hodinovou svěžest. AXE Wild je inspirován přírodou, obohacen o esenciální oleje a bez obsahu aluminiových solí. Otočte uzávěr a aplikujte na tělo a krk pro naprosto nový divoký zážitek!

Použití

Před použitím protřepat. Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm.

Složení

Alcohol denat., Butane, Isobutane, Propane, Parfum, Zinc neodecanoate, Isopropyl myristate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Limonene, Linalool.

Upozornění

Přirozené sebevědomí spojené s hravostí a vtipem. Přesně o tom je a vždy byla značka AXE, která už dávno nereprezentuje pouze kategorii deodorantů a sprchových gelů. V portfoliu značky najdete také bílé antiperspiranty, vůně na každý den (AXE daily fragrance), toaletní vody, vody po holení, a dokonce i vlasový styling. Se značkou AXE zkrátka budete vonět, vypadat a cítit se skvěle v každé situaci. Každý si v AXE najde své sebevědomí. #FIND YOUR MAGIC

2201832

Specifické reference

Nový produkt