Veet So Smooth Skin Apple depilační krém 90 ml
  • Veet So Smooth Skin Apple depilační krém 90 ml

Veet So Smooth Skin Apple depilační krém 90 ml

2102518
Nový produkt
89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Veet depilační krém s vůní jablka vám zajistí hedvábně jemnou kůži společně s příjemnou vůní. Kromě efektivního odstraňování chloupků Veet nejen hydratuje pokožku po dobu až 24 hodin, ale také poskytuje dlouhotrvající hebkost. Užijte si hedvábně hladkou pokožku a příjemnou vůni!
  • s vůní jablka
  • snadné použití
  • pro dokonalou hebkost

Použití

Vhodné pro ženy i muže.
Doba působení 3* - 6 minut.
Krásně hladká pokožka jen ve 3 krocích.
  1. Před použitím si pečlivě přečtěte bezpečnostní pokyny na obalu. Použijte zakřivenou část špachtle a rovnoměrně nanášejte krém Veet tak, aby byly zcela pokryty všechny chloupky.
  2. Krém nechte působit na pokožce 3 minuty a pak použijte špachtli k odstranění krému v malé testovací oblasti. Lze-li chloupky snadno odstranit, pomocí užšího nebo širšího konce špachtle, v závislosti na části těla, setřete zbytek krému. Jsou-li vaše chloupky tvrdší, můžete krém ponechat na pokožce celkem až 6 minut, ale ne déle.
  3. Pokožku důkladně opláchněte vodou tak, abyste krém zcela odstranili, a poté ji osušte. *začíná působit po 3 minutách.

Složení

Aqua, Cetearyl alcohol, Potassium thioglycolate, Paraffinum liquidum, Calcium hydroxide, Ceteareth-20, Talc, Glycerin, Parfum, Polyethylene, Sodium gluconate, Butyrospermum parkii butter, Limonene, Hexyl cinnamal, Linalool, Citric acid.

Upozornění

Uchovejte vnější obal pro plné bezpečnostní pokyny a pokyny pro použití. Před použitím si přečtěte všechna bezpečnostní upozornění a pokyny a dodržujte je. Nepřekračujte celkovou dobu aplikace 6 minut. Vhodný pro použití v oblasti nohou, paží, podpaží a bikin. NEVHODNÉ pro použití na hlavu, obličej, oči, uši, nos, kolem konečníku, genitálií a bradavek nebo jiných částí těla.
Nepoužívejte na křečové žíly, jizvy, znaménka, aknózní, nezahojenou, podrážděnou, spálenou pokožku nebo na pokožku, u níž se v minulosti vyskytly nežádoucí reakce na krémy na odstranění chloupků. Před dalším odstraňováním chloupků vždy počkejte 72 hodin.
Před použitím se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte jakýkoli lék, který může mít vliv na pokožku, pokud trpíte jakoukoli nemocí kůže nebo máte onemocnění, které může mít vliv na stav pokožky.
Před každým použitím vyzkoušejte reakci pokožky na malé části oblasti, kterou chcete ošetřit, podle pokynů pro použití. Pokud po 24 HODINÁCH nedojde k žádné nežádoucí reakci, pokračujte v užívání. Pokud během používání pocítíte štípání či mravenčení, okamžitě odstraňte krém a důkladně opláchněte pokožku studenou vodou. Pokud pocit pálení přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.
Pokožka může být po použití krátce citlivější, proto ji neškrábejte. Po použití doporučujeme čekat 24 hodin před použitím antiperspirantu, jakéhokoli jiného parfémovaného výrobku, umělé opalovací techniky a také před koupáním nebo opalováním.
UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte lékaři vnější obal. Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Obsahuje žíravinu a thioglykolát. Výrobek může způsobit kluzkost povrchů. Zabraňte vylití přípravku na koberce, oblečení a podlahu.
2102518

Specifické reference

Nový produkt