Opilca Strep Sugaring voskové depilační pásky na obličej a oblast bikin 20 kusů + podepilační ubrousek 4 kusy
  • Opilca Strep Sugaring voskové depilační pásky na obličej a oblast bikin 20 kusů + podepilační ubrousek 4 kusy

Opilca Strep Sugaring voskové depilační pásky na obličej a oblast bikin 20 kusů + podepilační ubrousek 4 kusy

2202967
Nový produkt
115 Kč 95,04 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Hledáte přípravek, který jemně a šetrně odstraní i ty nejjemnější chloupky z vaší tváře nebo třísel? Depilační pásky na obličej a oblast bikin STREP Sugaring obsahují osvědčenou cukrovou pastu, která zajišťuje co možná nejvíce pohodlnou depilaci. Díky depilačním páskům na obličej a oblast bikin STREP Sugaring se tak nejen zbavíte chloupků šetrně a účinně, ale i vaše pokožka zůstane jemná a hladká.

  • na obličej a oblast bikin
  • jemně a šetrně odstraní i nejjemnější chloupky
  • hladká pokožka až po dobu 4 - 6 týdnů

Použití

Používejte depilační pásky na obličej a oblast bikin STREP Sugaring pouze na chloupky do 5 mm, delší sestřihněte. Depilační pásek třete rukama cca 5 vteřin, aby se vosk zahřál, poté oddělte části od sebe a přiložte na napnutou pokožku ve směru růstu chloupků. Následně depilační pásky na obličej a oblast bikin STREP Sugaring rázně strhněte proti směru růstu. V případě potřeby je možné postup opakovat, dokud pásek stále účinkuje. Zbytky vosku odstraňte přiloženým ubrouskem nebo vatovým tamponem s trochou oleje.

Složení

Voskové pásky
Hydrogenated styrene/methyl styrene/indene copolymer, petrolatum, paraffinum liquidum, hydrogenated microcrystalline wax, cera alba, sucrose, leptospermum scoparium branch/leaf oil, mica, CI 77491, CI 77891.

Poepilační ubrousky
Paraffinum liquidum, parfum, argania spinosa kernel oil, tocopheryl acetate, BHA, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, limonene.

2202967

Specifické reference

Nový produkt