Moudrý Past na myši plastová sklopná, barevná různé barvy 1 kus
  • Moudrý Past na myši plastová sklopná, barevná různé barvy 1 kus

Moudrý Past na myši plastová sklopná, barevná různé barvy 1 kus

69126
Nový produkt
15 Kč 12,40 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

  • Plastová past na myši je principielně klasickou sklapovací pastí známou již po desetiletí.
  • Nová je použitým materiálem a také jinou konstrukcí, která umožňuje snadné natahování a umístění návnady. Velmi jednoduše se aplikuje a má vysokou účinnost.
  • Vzhledem k tomu, že je vyrobená z plastu, lze opakovaně použít, stačí ji jen umýt a je opět hygienicky čistá a připravená k dalšímu použití.
  • Past je na boční straně opatřená praktickým očkem, které slouží k jejímu připevnění k vhodnému předmětu, čímž je zajištěno, že past zůstane vždy na tom místě, kde byla nastražená.
  • Předností používání pastí je to, že pracují výhradně na fyzikální bázi, bez jakýchkoliv jedů a toxických látek a navíc umožňují bleskové usmrcení chycených myší.

Materiál se tahem pružiny deformuje a past pak někdy samovolně sklapne, proto je nutné občas rameno pasti mírně prohnout, nebo nedojde k okamžitému usmrcení hlodavce a ten pak odtáhne past někam, kde jí nenajdeme, nebo si past odnese kočka i s hlodavcem a proto je nutno pastičky přivázat na drátek, či tenký provázek.

Použití

Past na myši s plastovou nášlapnou destičkou a seřizovacím ramínkem.

Na nášlapnou destičku se do ramínka vloží atraktant, obvykle něco, co se běžne nevyskytuje v přirozeném prostředí hlodavce, dobré výsledky jsou i s praženou mandlí. Past se zlehka zaklapne a položí na zem. Na zemi se poté past s nástrahou stisknutím ramínka nastraží. V případě potřeby je možné pastičku pomocí očka ukotvit na vhodnou podložku např. kus prkna apod., aby zůstala nehnutě na místě kde byla nastržená. Veškerou manipulaci s pastí se doporučuje provádět pokud možno v rukavicích, aby nebyl cítit lidský pach.

Postup seřízení citlivosti pasti:
Otřesem při pokládání by otevřená past při vyšší citlivosti mohla sklapovat. Proto lze seřídit tak, že se přidrží ve spodní části a mírně prohne plastové ramínko směrem dolů. Tím se zvýší její citlivost. Mírným prohnutím ramínka směrem nahoru citlivost snížíme tzn. že když pastička zaklapává musíme ramínko mírně přihnout nahoru a naopak když je pastička méně citlivá musíme ramínko stlačit mírně směrem dolů.

69126

Specifické reference

Nový produkt