Heathcote & Ivory Cukrový hrášek a zimolez dezinfekční gel na ruce 250 ml
  • Heathcote & Ivory Cukrový hrášek a zimolez dezinfekční gel na ruce 250 ml

Heathcote & Ivory Cukrový hrášek a zimolez dezinfekční gel na ruce 250 ml

2106943
Nový produkt
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Povzbuzující cukrový hrášek a zimolez propůjčují svou nezaměnitelnou vůni tomuto hydratačnímu antibakteriálnímu gelu na ruce. Jedinečná formule s glycerinem a aloe vera zanechá pokožku jemnou. Tóny bílého jasmínu, gardénie, zelených listů a náznak pižma celkový skvělý dojem uzavírají.

Během nezávislých studí uvedlo 88% respondentů, že gel zanechal jejich ruce sametově hebké a hydratované. 97% z nich by produkt doporučilo svým přátelům. Zabíjí až 99,99% bakterií.

  • vhodné pro vegany
  • navrženo v Anglii
  • objem 45 ml

Použití

Antibakteriální gel aplikujte na dlaně v požadovaném množství a rozetřete do sucha.

Upozornění

Heathcote&Ivory, britská značka založená roku 2000, začínala jako malá rodinná firma vyrábějící jemná glycerinová mýdla a vonné svíčky. Díky svým nezaměnitelným vůním a průkopnickým ingrediencím zanedlouho přerostla v lifestylovou značku působící ve více než 35 zemí světa. Produkty této značky najdete v renomovaných obchodních domech, buticích a u specializovaných maloobchodních prodejců.

Na první pohled produkty zaujmou svým neotřelým a hravým designem, který je kombinací výrazných barev a květinových vzorů, podaných jak v klasickém, tak moderním stylu. Spolupráce s designéry jako Sara Miller, Cath Kidston, Meredith Wing nebo Morris&Co poskytuje širokou škálu designu a produktů, ze kterých si vybere každý. Dokonalé kolekce poslouží jako stylový bytový doplněk, ale i jako nezapomenutelný dárek pro vaše nejbližší.

Filozofii Heathcote&Ivory je maximální důraz na detail, použití jen těch nejlepších ingrediencí a zakomponování esenciálních olejů a účinných látek. Nabízí neotřelé, ale i klasické kombinace vůní, které na pokožce vydrží celý den.

Všechny produkty byly schváleny organizací PETA, značka obdržela certifikát Cruelty Free (produkt, ani suroviny v něm obsažené nebyly testované na zvířatech) a je vhodná pro vegany. Žádný z produktů neobsahuje parabeny, ani sulfáty.

2106943

Specifické reference

Nový produkt