Dettol Cleansing Surface Wipes antibakteriální ubrousky na povrchy 36 kusů
  • Dettol Cleansing Surface Wipes antibakteriální ubrousky na povrchy 36 kusů

Dettol Cleansing Surface Wipes antibakteriální ubrousky na povrchy 36 kusů

89327
Nový produkt
79 Kč 65,29 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Dettol antibakteriální ubrousky na povrchy ničí 99,9 % baktérií a virů (Escherichia coli, Enterococcus hirae, Staphylococcus aureus, Pseudemona aeruginosa, Salmonella enterica sb.enterice, Listeria monocytogenes, MRSA, Campylobacter jejuni, virus chřipky).

Vhodné na kuchyňská prkénka, dětské židle, přebalovací podložky, lednice, odpadkové koše, dřezy, vodovodní kohoutky, toaletní sedátka naopak není vhodné na koberce, čalouněné povrchy, látky.

Použití

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  • 1. Zatáhněte za otevíratelný kryt a vytáhněte ubrousek.
  • 2. Uzavřete po každém použití a skladujte krytem dolů, aby nedošlo k vyschnutí
  • 3. Otřete povrch pro větší hygienu a o použití ubrousek zlikvidujte a umyjte si ruce.

Pro povrchy, které přicházejí do styku s potravinami: používejte pouze na pevné neporézní povrchy a důkladně je opláchněte vodou.

Složení

dezinfekční činidlo, parfém.

Účinná látka: Kvarterní amonné sloučeniny, benzyl-C12-16-alkyldimethyl, chloridy: 3,7g/kg. S baktericidním účinkem 5 minut.

Upozornění

Pokyny pro bezpečné zacházení: Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo štítek výrobku. Ubrousky nejsou určeny pro osobní použití. Nesplachujte ubrousky do toalety. Pro neprofesionální použití. Biocidní výrobek, používejte bezpečně.

89327

Specifické reference

Nový produkt