Dettol Power & Fresh Citron Antibakteriální ubrousky na povrchy 36 kusů
  • Dettol Power & Fresh Citron Antibakteriální ubrousky na povrchy 36 kusů

Dettol Power & Fresh Citron Antibakteriální ubrousky na povrchy 36 kusů

2202146
Nový produkt
78 Kč 64,46 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Dettol Power & Fresh dezinfekční víceúčelové ubrousky ničí 99,9 % bakterií a virů. Technologie Trap & Lift zachytí a zvedne nečistoty a zároveň zanechává povrchy čisté. 10x větší čisticí síla od značky Dettol na kuchyňskou mastnotu, připáleniny a nečistoty v koupelně.

Účinné složení proti: Virus SARS-CoV-2, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli a Enterococcus hirae.

  • se svěží vůní citronu
  • ničí 99,9 % bakterií a virů
  • 10x větší čisticí síla
  • 36 kusů

Použití

1. Zatáhněte za otevíratelný kryt a vytáhněte ubrousek. 2. Uzavřete po každém použití a skladujte krytem dolů, aby nedošlo k vyschnutí. 3. Otřete povrch pro větší hygienu a po použití ubrousek zlikvidujte a umyjte si ruce. Pro plochy, které přicházejí do kontaktu s potravinami: Používejte pouze na tvrdé neporézní plochy a po použití důkladně opláchněte vodou. Při použití na hračkách: Používejte pouze na tvrdé neporézní plochy. Pro antibakteriální a virucidní účinek nechte působit po dobu 5 minut. Není vhodné na: koberce, čalouněné povrchy, látky.

Vhodné na: pracovní povrchy, kuchyňské povrchy, pracovní kuchyňské povrchy, WC sedátka, sprchové zástěny, vany a kohoutky, elektrické spotřebiče.

Složení

Účinná látka: alkyl(C12-C16)benzyldimethylamonium-chloridy 0,52 g/100 g tekutiny. Dále obsahuje méně než 5% neiontové povrchově aktivní látky, dezinfekční prostředky, parfém.

2202146

Specifické reference

Nový produkt