Millefiori Milano Natural Violet & Musk - Fialka a Pižmo Difuzér 100 ml + 7 stébel v délce 25 cm do menších prostor vydrží 5-6 t
  • Millefiori Milano Natural Violet & Musk - Fialka a Pižmo Difuzér 100 ml + 7 stébel v délce 25 cm do menších prostor vydrží 5-6 t

Millefiori Milano Natural Violet & Musk - Fialka a Pižmo Difuzér 100 ml + 7 stébel v délce 25 cm do menších prostor vydrží 5-6 t

2100831
Nový produkt
567 Kč 468,60 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Doba provonění je 5 - 6 týdnů, určen do menších prostor. Obsahuje 7 stébel v délce 25 centimetrů.

Violet & Musk (Fialka a Pižmo) - hřejivý pocit vašeho domova vytvoříte s touto sladkou kompozicí heliotropu a fialky, zahalené v něžné a čisté vůni pižma.

  • květinová vůně
  • zářivá svěžest, nevtíravost, přirozenost
  • hodí se kamkoli pro svou lehkost a svěžest
  • rozměr: 7 x 26 cm

Inspirováno jednoduchostí a čistotou přírody z kolekce Natural.

Vonná kapalina vzlíná po přírodních stéblech a nadlouho provoní interiér. Skleněná lahvička je zakončena elegantním keramickým kroužkem. Přítomnost vonných stébel v místnosti vytvoří harmonii nebo povzbuzující atmosféru.

Velikost difuzéru 100 ml je vhodná do malých prostor. Náplň vydrží 5 - 6 týdnů. Poté můžete zakoupit náhradní náplň 100 ml ve stejné anebo jiné vůni, případně také vyměnit tyčinky za nové.

Intenzita vůně se liší podle počtu a délky vložených stébel. Délka vonění se liší podle mililitráže a také v závislosti na velikosti, teplotě a větrání místa, kam difuzér umístíte.

Použití

Otevřete uzávěr aroma difuzéru a nalijte do něj náplň. Vůně se z aroma difuzéru uvolňuje postupně pomocí vložených tyčinek. Čím větší počet tyčinek do nádobky ponoříte, tím silněji bude vonná esence cítit v místnosti. Tento aroma difuzér se dodává včetně náplně. Intenzitu vůně ve vašem interiéru také můžete zvýšit občasným otáčením namočených tyčinek. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se náplň difuzéru střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou. Postupujte dle přiloženého návodu.

Složení

  • Hlava: iris, pomerančový květ 
  • Srdce: fialka, heliotrop
  • Základ: cedrové dřevo, pižmo
2100831

Specifické reference

Nový produkt