Glade Aromatherapy Calm Mind osvěžovač vzduchu vonné tyčinky, 80 ml
  • Glade Aromatherapy Calm Mind osvěžovač vzduchu vonné tyčinky, 80 ml

Glade Aromatherapy Reed Diffuser Calm Mind Bergamot + Lemongrass osvěžovač vzduchu vonné tyčinky 80 ml

2108824
Nový produkt
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Aromaterapie využívá esenciální oleje, aby posilovala rovnováhu a harmonii lidského organismu po fyzické a psychické stránce. Vůně v nás vyvolávají příjemné pocity a cítíme-li se příjemně, má to obrovský terapeutický vliv na naše tělo. Glade® Aromatherapy přináší uvolnění, radost a pohodu. Představuje příjemnou terapii, při níž se spojuje požitek z vůně se stimulujícím účinkem světla. Prémiové spojení dvou esenciálních olejů z ověřených zdrojů, čisté složení bez parabenů, ftalátů, umělého pižma, přidaných barviv a recyklovatelné obaly z již recyklovaných materiálů dělají řadu Glade® Aromatherapy výjimečnou.

Dekorativní vonné tyčinky Glade® Aromatherapy Reed Difusser uvolňují esenciální oleje prostřednictvím ratanových stébel a vytváří tak příjemnou atmosféru provoněnou prémiovými vůněmi. Jantarová barva lahvičky brání pronikání světla a tím chrání kvalitu esenciálních olejů.

  • 8 ratanových tyčinek
  • Čistý design lahvičky z jantarového skla
  • náplň vydrží až 45 dní
  • Krabička je vyrobena ze 100 % recyklovaného papíru

Náplň Calm Mind v sobě skrývá nádhernou citronovou vůni s Bergamotem
Vůně Glade® Aromatherapy Calm Mind si vás získá hned na první uvolnění. Calm Mind s vůní Bergamot a citronové trávy, navodí příjemnou atmosféru. Bergamot pozitivně působí proti stresu a celkovému napětí. Vůně citronové trávy pomáhá uvolňovat od bolesti. Bergamot pochází z Kalábrie v Itálii a je certifikovaný organizací Rainforest Alliance. Citronová tráva pochází z Indie a Indonésie.

Jantarová sklenička brání proniknutí světla
8 ratanových tyčinek GLADE Aromatherapy je umístěno do stylové jantarové skleničky, která zabraňuje proniknutí světla, díky čemuž zajistí ty nejlepší podmínky pro kvalitu esenciálních olejů. Náplň GLADE Aromatherapy Calm Mind vydrží až 45 dní.

Použití

  1. Vyndejte zátku lahvičky.
  2. Vložte tyčinky do lahvičky.
  3. Rozprostřete tyčinky.
  4. Lahvičku udržujte ve svislé poloze a na rovném povrchu.
  5. V případě rozlití otřete povrch.

Složení

Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsahuje citronellol, geraniol, benzyl salicylate, alpha-methyl-1,3-benzodioxole-5-propionaldehyde, 3-methyl-4-(2,6,6-trimethyl-2-cyclohexen-1-yl)-3-buten-2-one, 1-(2,6,6-trimethyl-1,3-cyclohexadien-1-yl)-2-buten-1-one, citral, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, 1-(2,6,6-trimethyl-3-cyclohexen-1-yl)-2-buten-1-one, d-limonene, linalool. Může vyvolat alergickou reakci. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. V případě rozlití kapalinu okamžitě utřete. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.

2108824

Specifické reference

Nový produkt