Heart & Home Květinová harmonie difuzér 75 ml
  • Heart & Home Květinová harmonie difuzér 75 ml

Heart & Home Květinová harmonie difuzér 75 ml

2203848
Nový produkt
370 Kč 305,79 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Rodina Heart & Home se rozrůstá o designové aroma difuzéry, které nádherně provoní váš domov. Jsou bezpečné, efektní a snadno se používají. Difuzéry jsou ideálním řešením pro prostory, ve kterých není možné používat svíčky - jako jsou například kanceláře a ložnice. Difuzéry jsou vhodné i pro prostory, kde se vyskytují malé děti - nedochází totiž k produkci kouře, ani se nemusíte bát ohně a horkých stěn svíčky.

  • Vůně: Květinová harmonie
  • Objem: 75 ml

Heart & Home difuzéry nemají žádný otevřený oheň, ale za to nabízejí stejnou kvalitu a intenzitu vůně jako svíčky Heart & Home. Difuzéry jsou dodávány v podobném designu jako svíčky. Skleněná lahvička s přitažlivou povrchovou úpravou pojme 75 ml vonného oleje. Součástí láhve je jedinečné kovové víčko, které svým silikonovým těsněním zabrání tomu, aby nepoužívaný olej vyprchal. Pokud chcete, aby difuzér i po čase fungoval tak, jak na začátku, dřevěné tyčinky doporučujeme občas převrátit.

Použití

Jednoduše otevřete vonný olejíček a umístěte tyčinky do lahvičky. Vůně se z difuzéru začne uvolňovat do místnosti. Pokud chcete zintenzivnit vůni, stačí tyčinky obrátit. Tekutina se bude odpařovat, vůně však přetrvá až 5 týdnů (s ohledem na okolní podmínky).

Složení

  • Hlava: pivoňka
  • Srdce: jasmín
  • Základ: bílé pižmo
2203848

Specifické reference

Nový produkt