Air Wick Reed Diffuser Essential Oils Sparkling Berry Bliss - Vůně zimního ovoce vonné tyčinky osvěžovač vzduchu 33 ml
  • Air Wick Reed Diffuser Essential Oils Sparkling Berry Bliss - Vůně zimního ovoce vonné tyčinky osvěžovač vzduchu 33 ml

Air Wick Reed Diffuser Essential Oils Sparkling Berry Bliss - Vůně zimního ovoce vonné tyčinky osvěžovač vzduchu 33 ml

2209525
Nový produkt
116 Kč 95,87 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Air Wick Essential Oils vonné tyčinky s vůní zimního ovoce vnesou do vašeho domova příjemnou atmosféru a dokonalé provonění. Dopřejte svým smyslům sváteční vůni plnou aromatu zimního ovoce po dlouhou dobu. Ideální pro vytvoření příjemného vřelého prostředí na chladné zimní noci. Vydrží až 5 týdnů.

  • s vůní zimního ovoce
  • dlouhotrvající příjemná vůně
  • vydrží až 5 týdnů

Použití

1. Odšroubujte a sejměte uzávěr. 2. Prstem odstraňte těsnění z horní části víčka. 3. Našroubujte uzávěr zpět na láhev. 4. Vložte do láhve ratanová stébla a dobře je rozložte. Stébla budou fungovat jako knot, který bude nasávat vůni a pomalu ji uvolňovat do vzduchu. 5. Dbejte na to, aby byl difuzér umístěn na stabilním povrchu, aby nedošlo k náhodnému rozlití náplně. Nepokládejte na naleštěné, nalakované nebo plastové povrchy. V případě rozlití náplně povrch otřete. Pro případ další potřeby tyto pokyny uschovejte.

Složení

ethyl-[2,3-epoxy-3-fenylbutyrát]; kumarin; cinnamaldehyd; 3-methyl-4-(2,6,6-trimethyl-2-cyklohexen-1-yl)-3-buten-2-on; trans-menthon

Upozornění

Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienickénávyky.

PŘED POUŽITÍM SI PŘEČTĚTE BEZPEČNOSTNÍ TEXT. UCHOVEJTE PRO BUDOUCÍ REFERENCE. UPOZORNĚNÍ: Používejte pouze podle pokynů. Produkt obsahuje části, které mohou představovat nebezpečí udušení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte poruce obal nebo štítek výrobku. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. Obsahuje ethyl-[2,3-epoxy-3-fenylbutyrát]; kumarin; cinnamaldehyd; 3-methyl-4-(2,6,6-trimethyl-2-cyklohexen-1-yl)-3-buten-2-on; trans-menthon. Může vyvolat alergickou reakci.

2209525

Specifické reference

Nový produkt