Bison Epoxy Repair Universal dvousložková epoxidová plastelína 56 g
  • Bison Epoxy Repair Universal dvousložková epoxidová plastelína 56 g

Bison Epoxy Repair Universal dvousložková epoxidová plastelína 56 g

1704684
Nový produkt
132 Kč 109,09 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

  • Je velmi kvalitní, velmi pevný a tvrdý dvousložkový lepící epoxidový tmel nové generace.
  • Je určen speciálně pro extrémní a stálé opravy.
  • Lepící tmel nemá žádnou deformaci, nerezaví a je odolný vůči chemickým médiím a teplotám od -20°C do 120°C. Je možné ho obrábět, vrtat, frézovat a brousit a po vytvrdnutí natírat barvou.
  • Lepí, tmelí a vyplňuje trhliny a díry v betonu, dřevu, kovech a plastech.

Rozsah použití: 
Vhodná pro kovy (např. oceli, litiny, hliníky), dřevo, laminát, keramiku, porcelán, beton, kámen, mramor a mnohé plasty. Není vhodná pro lepení PP, PE, teflonu a kaučuku.

 

Použití

Lepené části musí být čisté a odmaštěné. Odřízněte potřebné množství hmoty a odstraňte ochrannou fólii. Propracujte hmotu tak, aby měla stejnou barvu. Hmotu pevně vpracujte do opravovaného místa. Zpracovatelnost plastelíny je 3-4 minuty v závislosti na teplotě. Manipulační pevnosti dosáhne po 7-10 minutách. Obrábět, vrtat, frézovat, brousit a přetírat lze po 60 minutách. Funkční pevnosti dosáhne po 24 hod. při pokojové teplotě. Minimální pracovní teplota je 15°C. Skladujte v suchu a chladu.

Tip: K lepení a těsnění materiálů, které jsou vystaveny působení vlhkosti, nebo jsou umístěny přímo pod vodou, použijte Bison Epoxy Repair Aqua.

 

Upozornění

žíravost/dráždivost pro kůži (kat.2), vážné poškození očí/podráždění očí (kat.2), senzibilizace kůže (kat.1), nebezpečný pro vodní prostředí - chronická nebezpečnost (kat.3).

Bezpečnostní list ke stažení

1704684

Specifické reference

Nový produkt