Air Wick FreshMatic Pure Svěží vánek automatický sprej 250 ml
  • Air Wick FreshMatic Pure Svěží vánek automatický sprej 250 ml

Air Wick FreshMatic Pure Svěží vánek automatický sprej 250 ml

1702216
Nový produkt
169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Provoňte svůj domov vůní jarního vánku. Pořiďte si osvěžovač vzduchu, který bude dokonale ladit s vaším interiérem díky elegantnímu vzhledu. Díky své technologii vám osvěžovač vzduchu Air Wick Freshmatic poskytne až 70 dní nepřetržité vůně. Vybrat si můžete ze 3 nastavení pro dosažení požadované intenzity vůně. Můžete jej pověsit na zeď nebo umístit na polici či skříňku. Automaticky uvolňuje dávky vůně a zachovává stálou hladinu svěžesti ve vaší domácnosti. 

  • Automatický sprej Air Wick® Freshmatic® automaticky uvolňuje dávky vůně
  • Kontrola nastavení intenzity díky nastavení frekvence
  • Zajistí až 70 dní vůně
  • Pověste na zeď nebo umístěte na polici či skříňku
  • Zachovává stálou hladinu svěžesti ve vaší domácnosti
  • Hravá vůně jarního vánku
  • Balení obsahuje stojek náplň jarní vánek 250 ml

Použití

Před použitím výrobku si podrobně přečtěte návod k použití a pokyny pro bezpečné zacházení. Před vložením aerosolu do difuzéru se přesvědčte, že je difuzér vypnut: nastavení Off (kontrolní kolečko otočené zcela vlevo). Po celou dobu používání mějte difuzér natočený směrem od sebe. Po zapnutí difuzéru dojde po 15 sekundách k automatickému uvolnění vůně. Umístěte difuzér minimálně do výšky 2 metry od podlahy.

Složení

Obsahuje 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3, 8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on, 2-(4-terc-butylbenzyl)propanal, alfa-hexylcinnamaldegyd. Může vyvolat alergickou reakci.

Upozornění

Zamezte úmyslné inhalaci. Nestříkejte na potraviny, tkaniny, povrchy. Zamezte styku s očima. Dodržujte instrukce na obalu: Tento výrobek obsahuje baterie. Pozor na správnou polaritu. Baterie nenabíjet, neotvírat, nevhazovat do ohně. Zamezte úmyslné inhalaci. Úmyslná inhalace může být zdraví škodlivá až smrtelná.

Balení Air Wick Freshmatic Pure obsahuje:
1) strojek
2) náplň
3) 2 AA baterie

1702216

Specifické reference

Nový produkt