Ambi Pur Tchai Orchid elektrický osvěžovač náplň 20 ml
  • Ambi Pur Tchai Orchid elektrický osvěžovač náplň 20 ml

Ambi Pur Tchai Orchid elektrický osvěžovač náplň 20 ml

79659
Nový produkt
97 Kč 80,17 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Pořiďte si i vy náhradní náplň do elektrického odpařovacího strojku od Ambi Pur. Zbavte se nadobro nepříjemných zápachu, jako je zatuchlost či zápach domácích mazlíčků. Zapojte svůj elektrický strojek do jakékoliv zásuvky elektrického proudu a nechte se obklopit uklidňující vůní až na 80 dnů. Na rozdíl od jiných elektrických osvěžovačů vzduchu si tento produkt hravě poradí se všemi nepříjemnými vůněmi a zaručeně vašemu okolí dodá svěžest.

  • Vůně: Tchai Orchid
  • Svěžest až 80 dnů
  • Dodá svěžest

Složení

Obsahuje Tartalmaz Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, 2,4-Dimehtyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Isoeugenol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Methylenedioxyphenyl Methylpropanal, Delta-Damascone, Dihydro Pentamethylindanone, Dimethyl-3-Cyclohexene-1-Carbaldehyde, Pentamethylheptenone.

Upozornění

Může vyvolat senzibilizaci při styku s kůží. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s kůží. Používejte vhodné ochranné rukavice. Při požití nevyvolávejte zvracení: okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.

79659

Specifické reference

Nový produkt