Glade el.osvěž.vzd.kompl. Aromather.Pure Happiness 20ml  1984
  • Glade el.osvěž.vzd.kompl. Aromather.Pure Happiness 20ml  1984

Glade Aromatherapy Elektric Scent Oil Pure Happiness Orange + Neroli elektrický osvěžovač vzduchu komplet 20 ml

2108817
Nový produkt
155 Kč 128,10 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Aromaterapie využívá esenciální oleje, aby posilovala rovnováhu a harmonii lidského organismu po fyzické a psychické stránce. Vůně v nás vyvolávají příjemné pocity a cítíme-li se příjemně, má to obrovský terapeutický vliv na naše tělo. Glade® Aromatherapy přináší uvolnění, radost a pohodu. Představuje příjemnou terapii, při níž se spojuje požitek z vůně se stimulujícím účinkem světla. Prémiové spojení dvou esenciálních olejů z ověřených zdrojů, čisté složení bez parabenů, ftalátů, umělého pižma, přidaných barviv a recyklovatelné obaly z již recyklovaných materiálů dělají řadu Glade® Aromatherapy výjimečnou.

Elektrický osvěžovač vzduchu Glade® vmžiku provoní celý váš domov příjemnou vůni. Strojek stačí pouze zapojit do zásuvky a jednoduše si nastavit intenzitu vůně tak, aby vám byla příjemná. Glade® Aromatherapy Electric spolehlivě provoní byt i velký dům. Krabička, ve které je osvěžovač vzduchu dodáván, je vyrobena ze 100 % recyklovaného papíru.

  • Unikátní keramický nahřívač pro konzistentní uvolňování vůně
  • Glade® Aromatherapy Electric umožní jednoduchou kontrolu intenzity vůně
  • Náplň vydrží až 100 dní
  • 2× více esenciálních olejů než v běžném Glade electric
  • V balení naleznete strojek a náplň Pure happiness 20 ml s příjemnou citrusovou vůní

Nastavte si intenzitu uvolňování u osvěžovače vzduchu Glade® Aromatherapy 
Osvěžovač vzduchu Glade® Aromatherapy provoní celý váš domov. Díky možnosti nastavení intenzity uvolňování si sami vytvoříte příjemné prostředí. Osvěžovač vzduchu stačí jednoduše zapojit do elektrické zásuvky a vychutnat si jemné a okouzlující vůně. 

Náplň Pure Happiness (Orange & Neroli) v sobě skrývá nádhernou citrusovou vůni
Pozitivní myšlení v sobě skrývá velkou sílu a moc. Zlepšuje pohled na život a podporuje sebevědomí. Pure Happiness otevře vaši mysl všemu dobrému kolem vás a vy načerpáte pozitivní energii. Pomerančový olej zlepšuje náladu, posiluje pocit štěstí a prohřívá duši. Neroli (květ z hořkého pomeranče) zmírňuje stres, povzbuzuje dobrou náladu a dodává novou energii. Pomerančový esenciální olej pochází z jihovýchodní Brazílie ze sklizní v období srpen-září. Neroli ze severní Afriky.

 
2108817

Specifické reference

Nový produkt