Bio-Enzym Bio-P1 biologický přípravek k likvidaci organických nečistot do septiku, žumpy, suchého záchodu 100 g
  • Bio-Enzym Bio-P1 biologický přípravek k likvidaci organických nečistot do septiku, žumpy, suchého záchodu 100 g

Bio-Enzym Bio-P1 Biologický přípravek do septiku, žumpy, suchého záchodu 100 g k likvidaci organických nečistot

78001
Nový produkt
59 Kč 48,76 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Biologický přípravek určený k likvidaci organických nečistot v septicích, žumpách, suchých záchodech a domovních čov. Obsahuje směs přírodních bakterií a enzymů, které rozkládají organické látky a výrazně omezují zápach. Není toxický pro člověka, zvířata ani rostliny. Obnovuje přírodní rozkladný proces.

Využití v septicích a žumpách: 
Po pravidelných měsíčních aplikacích se obsah těchto nádrží rozloží na kalovou vodu a pokud má septik přepad, odteče do kanalizace. Tím se zamezí vyvážení septiku a sníží se četnost vyvážení a manuálního čištění. V případě, že septik přepad nemá, usazený kal je zkapalněný a nezapáchá. Přípravek je vhodné používat po celý rok, i v zimním období, neboť obsah septiku v zimě nezamrzá.

Využití v suchých záchodech: 
Po nalití do suchého záchodu začnou bakterie s rozkladem a sníží se nebo úplně zmizí nepříjemný zápach. K úplnému rozložení exkrementů včetně toaletního papíru dochází za 2 až 3 měsíce. Je důležité suchý záchod alespoň 1 x týdně prolít vodou, aby bakterie na povrchu neusychaly.

Použití

Obsah sáčku rozpusťte a rozmíchejte ve 2l teplé vody 30 – 40st. C ) a nechte cca 15 – 30 min aktivovat za občasného míchání. Poté roztok použijte přímo do septiku, žumpy. Pravidelné měsíční dávky pomohou zajistit nezapáchající a bezproblémový provoz systému. Rozmíchaný roztok použijte max. do 1 hod. od začátku přípravy.

Měsíční dávka pro septik do obsahu 5m? je 100g.
Pro nastartování procesu biologického čištění v septiku o objemu do 5m? doporučujeme během prvního měsíce použít zvýšené množství přípravku, a to 2 balení BIO-P1 měsíčně a nebo po 1 balení každých 14 dní. Nadále aplikovat do septiku 1 balení 100g) 1 x měsíčně.

Dávkování Septik o objemu do 5 m? Septik o objemu do10 m?
Startovací dávka během 1. měsíce) 200g 2 balení) 400g 4 balení)
Udržovací dávka 2. a následující měsíce) 100g 1 balení) 200g 2 balení)

Důležitá upozornění:
- přípravek rozmíchejte v umělohmotné nádobě nekovovým předmětem
- roztok aplikujte na noc nebo nejlépe na víkend
- min. 24 hod. po aplikaci nepoužívejte žádné chemické, dezinfekční a bělící přípravky, kyseliny, louhy, jejichž použití zásadně snižuje účinnost přípravku
- skladujte na suchém místě, chraňte před zmrznutím 

Upozornění

Bezpečnostní list produktu ke stažení

78001

Specifické reference

Nový produkt