Bioseptik přípravek do žump, septiků a čistíren odpadních vod ekologicky rozkládá organické látky 100 g
  • Bioseptik přípravek do žump, septiků a čistíren odpadních vod ekologicky rozkládá organické látky 100 g

Bioseptik přípravek do žump, septiků a čistíren odpadních vod ekologicky rozkládá organické látky 100 g

63181
Nový produkt
65 Kč 53,72 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Bioseptik je směsí nezávadných, nepatogenních užitečných bakterií a enzymů do žump, septiků a čistíren odpadních vod (ČOV), které ekologicky rozkládají organické látky (kaly). Přípravek odstraňuje nepříjemný zápach. Vytváří a udržuje přírodní proces rozkladu ve Vaši jímce. Po pravidelném používání se v septiku, žumpě nebo ČOV neusazuje tuhý odpad a obsah jímky nezapáchá! Přípravek neobsahuje žádné agresivní chemické látky - funguje na základě přírodních principů rozkladu takže žádným způsobem nepoškozuje životní prostředí.

1 balení je zaváděcí dávkou pro žumpu či septik o objemu 8 m3. Následuje 1/3 obsahu balení 1x měsíčně jako dávka udržovací.

  • Odstraňuje nepříjemný zápach
  • Úspora nákladů na vyvážení a čištění jímky
  • Šetrnost k životnímu prostředí
  • Při přípravě roztoku nepoužívejte kovové nádoby a předměty!
  • Pro aktivaci přípravku je vhodné omezit používání silové chemie, kyselin a louhů.
  • Skladujte na suchém místě do 30°C mimo dosah dětí.

Použití

Obsah sáčku aktivujte ve 2 litrech vlažné vody cca 30-40°C) a po 20-ti minutách aplikujte přes WC, nebo přímo do žumpy, či septiku.

Dávkování pro 100g balení
1 balení je zaváděcí dávkou pro žumpu, septik o objemu 8 m3 nebo domovní čistírnu odpadních vod určenou pro 5 EO. Následuje 1/3 obsahu balení 1x měsíčně jako dávka udržovací.

Při průmyslovém využití nastavujeme dávkování individuálně pro konkrétní způsob užití v rámci konzultací se zákazníkem - v případě dotazů nás kontaktujte pomocí jednoduchého formuláře.

Upozornění

Nevhodné zacházení může vytvořit prach. Inhalace může vyvolat alergické reakce u citlivých jedinců. Delší kontakt s kůží může způsobit drobné podráždění. Při vdechnutí odejděte ze zaprášené místnosti, při zasažení očí vypláchněte vodou, při kontaktu s kůži omyjte vodou, při požití vypláchněte ústa a krk vodou. Pokud nastane alergická reakce doporučujeme navštívit lékaře.

63181

Specifické reference

Nový produkt