Blend-a-dent Extra Stark Complete Original fixační krém pro zubní náhrady, protézy 70,5 g
  • Blend-a-dent Extra Stark Complete Original fixační krém pro zubní náhrady, protézy 70,5 g

Blend-a-dent Extra Stark Complete Original fixační krém pro zubní náhrady, protézy 70,5 g

2203233
Nový produkt
124 Kč 102,48 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Nemusíte skrývat svůj úsměv ani se vzdávat společenského života kvůli zubní náhradě. S fixačním krémem BLEND-A-DENT Complete Original se vyhnete jakémukoliv společenskému faux pas, neboť vaše zubní náhrada bude bezpečně držet na svém místě po celý den. Po nanesení fixačního krému se vytvoří mezi dásněmi a zubní protézou měkká vrstva, která chrání dásně před mechanickým třením a zajišťuje pevnou fixaci. Vzniklý film zároveň funguje jako bariéra před nežádoucím pronikáním zbytků jídla pod zubní náhradu. Fixační krém má jemnou mátovou příchuť zanechávající v ústech pocit svěžesti.

  • bezpečně udrží zubní náhradu a protézu na svém místě po celý den
  • vytvoří měkkou vrstvu mezi dásněmi a zubní protézou
  • s jemnou mátovou příchutí

Použití

Po důkladném vyčištění dásní a zubní náhrady aplikujte v pravidelné vzdálenosti kapky fixačního krému BLEND-A-DENT na okraje a plochy zubní protézy, které jsou v kontaktu s ústní dutinou. Před umístěním zubní náhrady je vhodné ústní dutinu propláchnout vodou, aby byla zajištěna maximální účinnost fixačního krému. Poté zubní náhradu přitlačte na místo a krátce ji přidržte. Po 15 až 30 minutách můžete bez obav pít či jíst. 

Složení

Calcium/Zinc PVM/MA Copolymer (33%), Paraffinum Liquidum, Cellulose Gum (20%), Petrolatum, Silica, Menthyl Lactate, Aroma, CI 45410, Menthol, Limonene.

2203233

Specifické reference

Nový produkt