Catrice ICONails Gel Lacque lak na nehty 119 Stardust in a Bottle 10,5 ml
  • Catrice ICONails Gel Lacque lak na nehty 119 Stardust in a Bottle 10,5 ml

Catrice ICONails Gel Lacque lak na nehty 119 Stardust in a Bottle 10,5 ml

2200930
Nový produkt
73 Kč 60,33 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Vydrží až 7 dnů - bez krycího laku! Inovační laková formule nabízí perfektní gelový a dlouhotrvající efekt. Díky technologii Gloss Seal Rtm dodají laky tvé manikúře spoustu lesku. Komplex shock-shield zabezpečuje rovnováhu elasticity a stability pro optimální odolnost proti odlupování a dlouhotrvající efekt až 7 dnů. Laky ICONails nabízí intenzivní barvy a péči díky přidanému oleji z acai - barva a péče v jednom! Olej z acai je známý svými vyživujícími, hydratujícími a regeneračními efekty a podporuje lesklý efekt laku. Elegantní balení laku je navíc velice praktické: úzké a kulaté víčko s profesionálním štětečkem umožní přesnou a jednoduchou aplikaci. Štěteček ti navíc umožní nabrat dostatečné množství textury. Pro intenzivnější efekt nanes dvě vrstvy laku.

Olej acai je proslulý svými vyživujícími, hydratačními a regeneračními účinky a podporuje lesklý efekt. Balení je obzvláště praktické: vnější a vnitřní víčko s profesionálním štětečkem vám usnadní aplikaci. Je snadné aplikovat to správné množství laku bez jakýchkoli šmouh. 

  • Dokonalý gelový lesk
  • Víčko je vyrobené z 90 % z recyklovaného plastu
  • Vegan
  • 119 Stardust in a Bottle

Použití

Pro dokonalou manikúru naneste na nehty dvě vrstvy laku s vysokým obsahem pigmentu, abyste dosáhli požadované intenzity barvy.

Složení

ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, PHTHALIC ANHYDRIDE/TRIMELLITIC ANHYDRIDE/GLYCOLS COPOLYMER, ISOPROPYL ALCOHOL, DIPROPYLENE GLYCOL DIBENZOATE, N-BUTYL ALCOHOL, SILICA, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ACRYLATES COPOLYMER, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, EUTERPE OLERACEA FRUIT OIL, ALCOHOL DENAT., MALTOL, TIN OXIDE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).

2200930

Specifické reference

Nový produkt