Fre Pro My Fresh Bavlna náhradní vůně modrá
  • Fre Pro My Fresh Bavlna náhradní vůně modrá

Fre Pro My Fresh Bavlna náhradní vůně modrá

2207780
Nový produkt
115 Kč 95,04 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Velmi oblíbené vůně do osvěžovače vzduchu se senzorem pohybu MyFresh. Ekologický vonný plast, z něhož je krytka vyrobena, má řadu výhod.

Provoňte svou domácnost, kancelář či toaletu vůněmi, jež nejsou cítit uměle. Zcela přirozené vůně navodí báječnou atmosféru a pohodu. Mezi výhody osvěžovače patří například naprostá bezpečnost, jednoduchá instalace a provoz bez použití ovoněných tekutin či gelu. Suchá vůně, freshFan technologie, neznečišťuje okolí.

Stačí mít elektronický osvěžovač vzduchu, tužkovou baterii do něj a pak už jen vybrat tu pravou vyměnitelnou vůni, kterou ucítíte, kdykoli kolem vaší voňavé mašinky někdo projde.

  • vůně: bavlna
  • barva: modrá
  • kompatibilní s elektronickým osvěžovačem vzduchu My Fresh

Použití

Vůně je určena pro dávkovač My Fresh, k provonění speciálně osobních prostor. Dávkovač instalujte přibližně do vzdálenosti jeden metr od předpokládané pozice horní poloviny těla uživatele, ne za uživatele. Vůně se uvolňuje pouze po aktivaci pohybového senzoru, nezpůsobuje dýchací obtíže. Provonění je zajišťováno pomocí vysokorychlostní vrtulky, která pracuje periodicky po celou dobu, kdy je určený prostor obsazen. Zásobník pracuje na tužkovou baterii.

Upozornění

Produkty prodávané ve střední a východní Evropě pod značkou Fre Pro jsou vyrobeny v USA, společností Fresh Products LLC, která klade důraz na výrobu produktů složených především z biologicky odbouratelných látek. Bez výjimky splňují VOC normy pro USA i Evropu.

Vyhovuje normě VOC v USA a v Evropě – Ekologicky příznivý produkt.

  • vůni ucítíte určitě po dobu 30 dní
  • hodí se i do jiných interiérů, než je WC
  • osvěžovač je bezpečný, recyklovatelný, ekologicky příznivý
2207780

Specifické reference

Nový produkt