Gillette Skin Ultra Sensitive gel na holení pro muže 200 ml
  • Gillette Skin Ultra Sensitive gel na holení pro muže 200 ml

Gillette Skin Ultra Sensitive gel na holení pro muže 200 ml

2202536
Nový produkt
85 Kč 70,25 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Gel na holení Gillette Skin Ultra Sensitive chrání, ochlazuje a zklidňuje vaši pokožku při holení. Jakmile ho nanesete na obličej, promění se v hladkou, načechranou pěnu na holení, díky níž holicí strojek klouže bez námahy a která zároveň chrání citlivou pokožku. Obsahuje přísady jako bambucké máslo a vitamín E. Gel na holení Gillette Skin Ultra Sensitive vám pomůže k pohodlnému a zdravému hladkému oholení.

  • pomáhá chránit před podrážděním
  • chrání, zklidňuje a ochlazuje během holení
  • obsahuje bambucké máslo a vitamín E
  • bez parabenů a barviv a neobsahuje alkohol

Použití

Gel naneste na navlhčenou pokožku a krouživými pohyby roztírejte, až se vytvoří pěna. Poté oholte pokožku. Po holení důkladně smyjte vodou.

Složení

Aqua, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Glycerin, Isobutane, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Parfum, PEG-45M, Tocopheryl Acetate, Menthol, Limonene, Butyrospermum Parkii Butter, Mentha Piperita Oil, Mentha Arvensis Leaf Oil, PVM/MA Copolymer, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Silica, Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

Upozornění

Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/122°F. Uchovávejte mimo dosah dětí. 3,24 % hmotnosti náplně je hořlavých.

2202536

Specifické reference

Nový produkt