Granum Tyčinky vitamínové doplňkové krmivo pro králíky 2 kusy
  • Granum Tyčinky vitamínové doplňkové krmivo pro králíky 2 kusy

Granum Tyčinky vitamínové doplňkové krmivo pro králíky 2 kusy

2102632
Nový produkt
40 Kč 34,78 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Tyčinky pro králíky Granum jsou vybavené plastovým závěsným systémem, díky kterému je lze snadno zavěsit do klece . Díky této poloze není tyčinka znečištěna, jako když se volně položí na podestýlku a po celou dobu konzumace bude čistá a suchá. Zavěšená tyčinka v kleci nutí králíka k pohybu a protahování se za potravou. Jakýkoliv pohyb a zpestření všedního dne, je vítaný pro „tělo i mysl“. Nosným základem pro tvar a soudržnost tyčinky je hranaté dřívko v jejím středu. Po okousání pojiva z kukuřičné mouky a zrníček může králík uspokojit svoji potřebu hlodat na dřevěné tyčce. Tyčinkami v kombinaci s napáječkou lze snadno vyřešit Vaši krátkodobou (víkendovou) nepřítomnost doma, tak aby Vaše zvířátko netrpělo hlady ani žízní.

  • doplňkové krmivo pro králíky
  • obiloviny a směs semínek
  • s plastovým závěsným systémem
  • vitamínová

Složení
Obiloviny, semena, vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry, ovoce, minerální látky, vitamíny A,D,E, biotin, jodid draselný, oxid měďnatý, barvivo.

Upozornění

Při krmení hlodavců a králíků suchým krmivem nezapomeňte zajistit přístup k pitné vodě nejlépe pomocínapaječky pro hlodavce.

2102632

Specifické reference

Nový produkt