Bopon Kaktusy tekuté minerální hnojivo 500 ml
  • Bopon Kaktusy tekuté minerální hnojivo 500 ml

Bopon Kaktusy tekuté minerální hnojivo 500 ml

79023
Nový produkt
53 Kč 43,80 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Minerální hnojivo, jehož složení ke speciálně přizpůsobeno kaktusům a dalším sukulentům. Přizpůsobení proporce výživových složek povzbuzují rostliny ke květu.

  • Kapalné hnojivo obsahuje
  • Výživové složky pro celoroční podporu květu.
  • Aplikace zálivkou nebo na list.   
  • Obsahuje výživové složky pro celoroční podporu květu.

Použití

  • 1 nebo 1/2 víčka hnojiva na 1 l vody. 
  • V období od jara do podzimu hnojíme každé 1 - 2 týdny.
  • V zimních měsících stačí hnojit rostliny každé 1 - 2 měsíce.

Dodržujte doporučené dávkování hnojiva, předejdete tím poškození nebo zničení rostlin. Před použitím protřepejte.

Složení

NPK roztokové 2,5 6,2 6,3 se stopovými živinami. Živiny: 2,5 % dusík (N), 6,2 % oxid fosforečný (P2O5), 6,3 % oxid draselný (K2O), 0,01 Bor (B), 0,002% Měď (Cu), 0,02 % Železo (Fe), 0,01% Mangan (Mn), 0,001 % Molybden (Mo), 0,002 % Zinek (Zn).

Upozornění

Kaktusovité (Cactaceae), známé též jako kaktusy je čeleď dvouděložných rostlin z řádu hvozdíkotvaré. Jsou to vytrvalé rostliny se sukulentními stonky specifické stavby. Většina druhů nemá zelené listy, ty se přeměnily v trny. Květy mají mnoho okvětních lístků i tyčinek. Plodem je bobule.

Kaktusy zahrnují asi 1900 druhů ve 127 rodech. S výjimkou jediného druhu ripsalisu pocházejí výhradně z Ameriky, kde jsou rozšířeny od Kanady až po Patagonii. Největší počet druhů se vyskytuje v oblasti jz. USA a sz. Mexika a také v jihoamerických Andách.

Kaktusy náležejí mezi oblíbené a obecně známé okrasné rostliny, pěstované v nepřeberném množství druhů. Opuncie mexická a některé jiné druhy jsou v tropech a subtropech pěstovány pro ovoce. Lofofory, Echinopsis pachanoi a další druhy slouží jako halucinogeny.

Uchovávejte uzamčené a mimo dosah dětí. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

79023

Specifické reference

Nový produkt