Bopon Natural vermikompost na orchideje tekuté hnojivo 500 ml
  • Bopon Natural vermikompost na orchideje tekuté hnojivo 500 ml

Bopon Natural vermikompost na orchideje tekuté hnojivo 500 ml

2101603
Nový produkt
41 Kč 33,88 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

100% přírodní kapalný produkt, zlepšuje vlastnosti půdy a obohacuje půdu o živiny, zvyšuje její schopnost zadržovat vodu a omezuje vylučování živin, určený pro použití při pěstování všech druhů orchidejí, stimuluje biologický život v půdě a poskytuje optimální podmínky pro vývoj rostlin, při pravidelném použití poskytuje orchidejím správnou výživu potřebnou pro správný vývoj a zajišťuje kvetení několikrát do roka a krásnou barvu květů, vyrobeno z vermikastů žížal, které ho při trávení půdy nasytí užitečnými mikroorganismy, které uvolňují živiny vázané v půdě.

  • obohacuje půdy o živiny
  • pro všechny druhy orchidejí
  • poskytuje optimální podmínky pro vývoj rostlin
  • z vermikastů žížal
  • 500 ml

Použití

5 ml produktu rozpusťte v 1 l vody. Používejte jednou týdně, po celý rok, 100–200 ml roztoku na rostlinu.

Složení

vermikultury (mikrokast) žížal, dusík, fosfor,draslík mikroprvky.

Upozornění

Vstavačovité (Orchidaceae) neboli orchideje je čeleď jednoděložných rostlin z řádu chřestotvaré (Asparagales). Některé starší taxonomické systémy ji řadí do samostatného řádu vstavačotvaré (Orchidales). Jejich název pochází z řeckého slova orchis, které v překladu znamená varle – podle tvaru podzemních hlíz rodu vstavač (Orchis).

Tyto rostliny jsou zvláště ceněny pro své krásné květy všech odstínů i barev. Z tropických plodin sem patří ale i hospodářsky významná vanilka získávaná z plodů vanilovníku.
Významným sběratelem orchidejí své doby byl český cestovatel, zahradník a botanik Benedikt Roezl. Celý rod Roezliella a řada druhů také nese jeho jméno.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte odděleně od potravin. Zbytky produktu a prázdné nádoby likvidujte s domovním odpadem.

2101603

Specifické reference

Nový produkt