Gillette Venus Riviera pohotové holítko pro ženy 3 břity 3 kusy
  • Gillette Venus Riviera pohotové holítko pro ženy 3 břity 3 kusy

Gillette Venus Riviera pohotové holítko 3břity, 3 kusy pro ženy

2102209
Nový produkt
138 Kč 114,05 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Dámské holicí hlavice Gillette Venus jsou vytvořeny s ohledem na ženské tělo. Dámské holicí strojky Gillette Venus Riviera s lehkostí umožní hladké a důkladné oholení. Tyto dámské jednorázové holicí strojky mají 3 čepele, které se přizpůsobují křivkám těla, a jsou vybaveny výkyvnou holicí hlavicí, která reaguje i na ty nejjemnější změny v křivkách vašeho těla. Díky měkké ergonomické rukojeti pohodlně padnou do ruky.

  • 3 čepele
  • hladké a důkladné oholení
  • výkyvné holicí hlavice

Složení

PEG-115M, PEG-7M, PEG-100, Silica, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate, Tris(Di-T-Butyl)Phosphite, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, BHT, Glycol.

Upozornění

Společnost GILLETTE se již od svého vzniku v roce 1895 zaměřuje na výrobu holicích strojků a jejich příslušenství. Zakladatel King Camp Gillette v roce 1902 představil první holicí strojek, který používal nový jednorázový břit a tento produkt zůstal na trhu více než 30 let. Nahradil ho roku 1938 až vylepšený model Sheraton, který výrazně zjednodušil vyměňování použité žiletky za novou. Od té doby GILLETTE neustále zdokonaluje své strojky a přichází s nejrůznějšími inovacemi, které mají jediný cíl, a to dokonalé oholení. V roce 2005 společnost GILLETTE odkoupil gigant Procter & Gamble, nyní největší světová společnost vyrábějící produkty pro péči o tělo a domácnost.

2102209

Specifické reference

Nový produkt