Gillete Mach3 holicí strojek pro muže + náhradní hlavice 2 kusy
  • Gillete Mach3 holicí strojek pro muže + náhradní hlavice 2 kusy

Gillette Mach3 holicí strojek + náhradní hlavice 2 kusy pro muže

2102652
Nový produkt
252 Kč 208,26 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Vsaďte na jednu z nejoblíbenějších světových značek v oblasti pánské hygieny a dopřejte své pokožce tu nejlepší možnou péči s Gillette. Holící strojek Gillette Mach3 vám zajistí hladké a precizní oholení bez podráždění. Výkyvná hlavice je vybavena třemi břity pro dokonalé oholení i na hůře dostupných místech. Na břitech se nachází zvlhčující pásek, který nejen zvláčňuje pokožku, ale rovněž slouží jako indikátor výměny břitu.

  • 3 břity pevnější než ocel zůstávají déle ostré
  • každá náhradní holicí hlavice je konstruována tak, aby poskytovala 15 pohodlných oholení
  • ostřejší břity zajišťují hladký skluz po pokožce
  • vylepšený zvlhčující gel pomáhá usnadňovat skluz holicího strojku po pokožce
  • ergonomický úchop je dobře vyvážený a padne do ruky, takže zajišťuje skvělou manipulaci při holení

Použití

Nejprve navlhčete tvář a naneste na vousy gel na holení. Poté vousy oholte po směru růstu. Po holení použijte zklidňující přípravek. Používejte k běžnému holení. Kontrolujte barvu zvlhčujicího pásku - po jeho vyblednutí vyměňte hlavici za novou. 1 holicí hlavice vydrží až měsíc holení. Všechny rukojeti Mach3 lze používat se všemi náhradními holicími hlavicemi Mach3.

Složení

PEG-115M, PEG-7M, PEG-100, Silica, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tris(Di-T-Butyl)Phosphite, BHT, Glycol.

Upozornění

Společnost GILLETTE se již od svého vzniku v roce 1895 zaměřuje na výrobu holicích strojků a jejich příslušenství. Zakladatel King Camp Gillette v roce 1902 představil první holicí strojek, který používal nový jednorázový břit a tento produkt zůstal na trhu více než 30 let. Nahradil ho roku 1938 až vylepšený model Sheraton, který výrazně zjednodušil vyměňování použité žiletky za novou. Od té doby GILLETTE neustále zdokonaluje své strojky a přichází s nejrůznějšími inovacemi, které mají jediný cíl, a to dokonalé oholení. V roce 2005 společnost GILLETTE odkoupil gigant Procter & Gamble, nyní největší světová společnost vyrábějící produkty pro péči o tělo a domácnost.

2102652

Specifické reference

Nový produkt