Gillette Venus 3 Sensitive pohotové holítko pro ženy 6 kusů
  • Gillette Venus 3 Sensitive pohotové holítko pro ženy 6 kusů

Gillette Venus 3 Sensitive pohotové holítko 6 kusů pro ženy

2102653
Nový produkt
118 Kč 97,52 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Toužíte po dokonale hladké pokožce bez podráždění? Pak sáhněte po pohotových holítkách GILLETTE Venus Sensitive, která jsou obzvlášť vhodná pro ženy s citlivou pokožkou. Tato dámská holítka mají tři účinné ostré břity, které vás zbaví každého chloupku. Díky intenzivnímu hydratačnímu pásku SkinElixir zabrání podráždění citlivé pokožky a zanechají ji dokonale hebkou. Břity holicího strojku GILLETTE Venus Sensitive kopírují společně s výkyvnou hlavou tvar těla a dostanou se tak i do obtížně přístupných míst. Nedělejte kompromisy. Užijte si dokonalou hladkost vašeho těla!

  • dámská pohotová holítka se 3 břity kopírujícími křivky těla pro hladké oholení
  • zvlhčující pásek SkinElixir uvolňuje dokonalou dávku ochrany, kterou na sobě pocítíte
  • dermatologicky testováno pro použití na citlivou pokožku
  • není třeba vyměňovat holicí hlavice
  • 6 kusů holítek

Složení

PEG-180M, PEG-7M, PEG-100, Silica, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, BHT, Glycol.

Upozornění

Společnost GILLETTE se již od svého vzniku v roce 1895 zaměřuje na výrobu holicích strojků a jejich příslušenství. Zakladatel King Camp Gillette v roce 1902 představil první holicí strojek, který používal nový jednorázový břit a tento produkt zůstal na trhu více než 30 let. Nahradil ho roku 1938 až vylepšený model Sheraton, který výrazně zjednodušil vyměňování použité žiletky za novou. Od té doby GILLETTE neustále zdokonaluje své strojky a přichází s nejrůznějšími inovacemi, které mají jediný cíl, a to dokonalé oholení. V roce 2005 společnost GILLETTE odkoupil gigant Procter & Gamble, nyní největší světová společnost vyrábějící produkty pro péči o tělo a domácnost.

2102653

Specifické reference

Nový produkt