Gillette Venus 2 Simply holítka 4 kusy pro ženy
  • Gillette Venus 2 Simply holítka 4 kusy pro ženy

Gillette Venus 2 Simply pohotová holítka s zvlhčujícím páskem 4 kusy pro ženy

60876
Nový produkt
82 Kč 67,77 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Rukojeť ve tvaru kapky pro bezpečné uchopení a zvlhčující pásek MoistureRich, který pomáhá k účinnému skluzu břitů po pokožce. Pohotová holítka Simply Venus3 s výkyvnou hlavicí a 3 břity zajišťují hladké oholení i v nedostupných místech. Pro dokonale hebkou pokožku!

  • zvlhčující pásek MoistureRich® - napomáhá jemnému a účinnému skluzu břitů po pokožce
  • 3 břity pro holení bez podráždění
  • výkyvná hlavice se přizpůsobí konturám těla

Použití

Není třeba vyměňovat břity. Po použití prostě vyhodíte. Jedno pohotové holítko Gillette Simply Venus2 by při každodenním použití mělo vydržet cca 2 týdny. V případě, že budete při holení citit tahání či škrábání, doporučujeme použít nové holítko. Kontrolujte barvu zvlhčujicího pásku - po jeho vyblednutí vymněňte žiletku za novou.

Složení

PEG-115M, PEG-100, Silica, Pentaerythrityl Tetra-DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopheryl Acetate, Tris (DI-T-Butyl) Phosphite, BHT, Glycol.

Upozornění

Společnost GILLETTE se již od svého vzniku v roce 1895 zaměřuje na výrobu holicích strojků a jejich příslušenství. Zakladatel King Camp Gillette v roce 1902 představil první holicí strojek, který používal nový jednorázový břit a tento produkt zůstal na trhu více než 30 let. Nahradil ho roku 1938 až vylepšený model Sheraton, který výrazně zjednodušil vyměňování použité žiletky za novou. Od té doby GILLETTE neustále zdokonaluje své strojky a přichází s nejrůznějšími inovacemi, které mají jediný cíl, a to dokonalé oholení. V roce 2005 společnost GILLETTE odkoupil gigant Procter & Gamble, nyní největší světová společnost vyrábějící produkty pro péči o tělo a domácnost.

60876

Specifické reference

Nový produkt