Glov On-The-Go Eco Ivory Makeup Remover odličovací rukavice pro odlíčení jen vodou 1 kus
  • Glov On-The-Go Eco Ivory Makeup Remover odličovací rukavice pro odlíčení jen vodou 1 kus

Glov On-The-Go Eco Ivory Makeup Remover odličovací rukavice pro odlíčení jen vodou 1 kus

2109309
Nový produkt
366 Kč 302,48 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Ušetřete čas i peníze s touto bezvadnou odličovací rukavicí! Glov On-The-Go Eco Ivory make-up remover šetrně odstraňuje make-up a nečistoty pomocí inovativní technologie. Stačí přidat vodu a vaše pleť bude čistá v jednom tahu! Jemný exfoliační účinek navíc stimuluje mikrocirkulaci a udržuje přirozené pH pleti.

Co byste měli vědět o odličovací rukavici On-the-go?
Díky velikosti a praktickému tvaru je ideálním pomocníkem na cesty a je nejprodávanější produkt značky Glov. Odstraňuje make-up pouze pomocí vody a současně nahrazuje 6 různých produktů:

  • odličovací vodu
  • odličovač očí
  • pleťové mléko
  • pleťové tonikum
  • peeling
  • kosmetické tampony

Produkt je bezpečný pro všechny typy pleti - nedráždí pleť a nezanechává pleť zarudlou. Ideální pro alergiky, atopickou pokožku a pro nositele kontaktních čoček. Dermatologické testy potvrdily ve 100% její antialergičnost. Glov posiluje přirozenou hydrolipidovou bariéru. 

Používáním Glov ušetříte peníze a čas, protože odstranění make-upu tímto způsobem vám zabere jen 2 minuty. Kromě toho se staráte o naši planetu -  jedna Glov rukavice stačí na každodenní použití až po dobu 3 měsíců. Během této doby by bylo použito asi 400 vatových tamponů.

Použití

Krok za krokem - jak používat odličovací rukavici?
Rukavici namočte do teplé nebo studené vody (teplejší rozpouští make-up rychleji), přiložte ji na obličej a několik sekund podržte, pak začněte jemně masírovat obličej. Neotírejte! Tajemství tkví v mikro technologii. Elektrostatické vlastnosti působí jako magnet na nečistoty pleti. Pokožka po použití zůstává dokonale čistá. Po odstranění make-upu rukavici vyperte pomocí speciálního mýdla Glov Magnet nebo tuhého mýdla a nechte uschnout. Nedávejte ji na radiátor, pouze ji zavěste na háček. Když je rukavice opotřebená, můžete ji kreativně používat doma, například k čištění oken.

Rukavice neobsahují žádné škodlivé látky, proto jsou vhodné pro recyklaci materiálu. Produkt byl organizací Vegan Society zaregistrován jako veganský - neobsahuje materiály získané ze zvířat a není testován na zvířatech. Perte pouze v ruce. Doba použitelnosti až 3 měsíce.

Složení

80% polyester, 20% polyamid.

Rukavice neobsahují ve svém složení škodlivé látky, proto jsou vhodné pro recyklaci materiálu. Produkt byl organizací Vegan Society zaregistrován jako veganský - neobsahuje materiály získané ze zvířat a není testován na zvířatech. Lze prát v pračce na max. 30 stupňů Celsia.

2109309

Specifické reference

Nový produkt