Paora Houbička na make-up se stojánkem ve tvaru vajíčka zajíček 1 kus
  • Paora Houbička na make-up se stojánkem ve tvaru vajíčka zajíček 1 kus

Paora Houbička na make-up se stojánkem ve tvaru vajíčka zajíček 1 kus

2200665
Nový produkt
58 Kč 47,93 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Houbička na make-up, kterou si oblíbili i profesionální maskéři. Nalíčí jak velké plochy tak i ty nejmenší záhyby vaší tváře. Vykouzlit dokonalý make-up je kumšt. Některá nedá dopustit na štětce, jiná spoléhá na jemné doteky bříšek prstů. Hitem posledních let jsou ale především měkké houbičky různých tvarů.

  • Po použití umyjte vodou a mýdlem
  • Stojánek pro odložení vaší houbičky, na make-up, který vám pomůže i při jeho sušení
  • Roztomilý stojánek ve tvaru vajíčka
  • Vaše špinavá houbička od make-upu, již nemusí ležet na vašem čistém stole
  • Barvu zasíláme na základě skladová dostupnosti

Použití

Většina houbiček se používá za vlhka. Je třeba je tedy namočit a vymačkat z nich jemně, ale opravdu důkladně vodu. Vlhkost totiž zabrání, aby houbička absorbovala příliš mnoho přípravku (i proto vybírejte ty s menšími póry). Také umožňuje rovnoměrně nanést make-up ve velmi tenké vrstvě a bez šmouh. Povrch pleti pak působí přirozeně a kompaktně. Houbičkou můžete nanášet tónovací texturu, ať má tuhou, nebo tekutou konzistenci. Nanesete ji na hřbet ruky nebo přímo na houbičku a „ťupkáním“ ji jemně a lehce zapracujete do pleti, od středu obličeje k jeho okrajům. Houbička se přizpůsobí povrchu pleti, kopíruje ho a přípravky neulpívají v drobných nedostatcích, nevyrýsují se do vrásek a linek. Stejnou techniku můžete použít k aplikaci korektoru, rozjasňovače či pudru. Pomůže vám tak vytvořit opravdu neznatelné přechody. 

Čištění houbičky je základ
Ačkoliv stále existují houbičky na jedno použití, řada z nich se již dnes může pyšnit delší trvanlivostí a vydrží i několik měsíců. Je však třeba o ně pečovat. Především je pravidelně a citlivě prát. Existují k tomu speciální čističe, ale hravě to zvládnete i odličovacím přípravkem nebo velmi jemným mýdlem či dětským šamponem. Věnujte jim péči. Odmění se vám bezchybným make-upem, který díky nim vykouzlíte za pár minut.

2200665

Specifické reference

Nový produkt