AgroBio Zdravé rajče Plus souprava proti plísni a padlí
  • AgroBio Zdravé rajče Plus souprava proti plísni a padlí

AgroBio Zdravé rajče Plus souprava proti plísni a padlí

2204349
Nový produkt
152 Kč 125,62 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Souprava dvou přípravků (Ortiva a Rajčata koncentrát) pro ošetření rajčat proti plísní a dalším houbovým chorobám a pro zvýšení obranyschopnosti rajčat během růstu a sklizně.

Účinné látky:

  • Ortiva - azoxystrobin
  • Rajčata koncentrát - bylinný výluh (vodný extrakt) z bylin s převahou šalvěje

Ortiva - fungicidní přípravek proti plísním
Účinná látka azoxystrobin patří do chemické skupiny ß-methoxyakrylátů (strobilurinové deriváty), má systemické a translaminární vlastnosti, zastavuje transport elektronů při dýchání mitochodrií. Účinek je především protektivní, a proto musí být použit ještě před nebo na počátku infekce. Azoxystrobin působí dlouhodobě, může tak zabránit vzniku nové infekce. Ošetřené porosty jsou delší dobu zelené („zelený efekt“). Jedná se o širokospektrý fungicid, účinný proti původcům důležitých chorob ze skupin Oomycetes, Ascomycetes, Basidiomycetes a Deuteromycetes.

Rajčata koncentrát - bylinný výluh s převahou šalvěje
Rajčata koncentrát je přírodní vodný koncentrovaný extrakt ze směsi bylin. Přípravek obsahuje malé množství živin (N, P, K, Mg, Ca) a stopových prvků (Fe, Zn, Cu, Mn), které jsou v přípravku obsaženy v přijatelné formě pro rostliny. Soubor látek v přípravku obsažených podporuje růst, výnos a vitalitu rajčat a zároveň zvyšuje jejich obranyschopnost a odolnost vůči abiotickému stresu. Přípravek je vhodný pro pěstování rajčat na volné ploše nebo ve sklenících a fóliovnících. Bez ochranné lhůty. Vhodný pro ošetření během sklizně.

  • Souprava je na 7 x 5 l aplikační kapaliny.

Použití

Postřikové aplikace:

  • 1. ošetření: Ortiva - 10 ml / 4-6 l vody / 100 m2, termín: začátek června,
  • 2. ošetření: Ortiva - 10 ml / 4-6 l vody / 100 m2, termín: polovina června,
  • 3. ošetření: Rajčata koncentrát - 2-3 ml / 1 l vody (10-15 ml / 5 l vody), termín: od konce června dokonce sezóny, pravidelně 1x týdně.

Upozornění

Dodržujte pokyny pro používání, abyste se vyvarovali rizik pro lidské zdraví a životní prostředí., (EUH210) Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list., (EUH208) Obsahuje Šalvěj, Salvia officinalis, ext. (CAS: 84082-79-1). Může vyvolat alergickou reakci., (EUH208) Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3(2H)-on. Může vyvolat alergickou reakci.

2204349

Specifické reference

Nový produkt