Bril Profesional univerzální odmašťovač 750 ml rozprašovač
  • Bril Profesional univerzální odmašťovač 750 ml rozprašovač

Bril Profesional univerzální odmašťovač 750 ml rozprašovač

04257
Nový produkt
95 Kč 78,51 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Nový Univerzální odmašťovač Bril Profesional odstraní veškeré druhy odolné mastnoty v domácnosti - sporáky, pracovní desky, digestoře, dřezy, kuchyňské obklady, skříňky, dveře apod. Vyčistí také mastnotu špínu v dílnách, garážích nebo na pracovních oděvech či obuvi.

Použití

Kuchyň: Nastříkat na znečištěnou plochu a nechat několik sekund působit. Setřít vlhkým hadrem.

Oděv a obuv: Před praním v ruce nebo v pračce nastříkat přímo na mastnou skvrnu a nechat několik sekund působit. Při velmi silném znečištění nastříkat přímo a namočit na 10 minut do horké vody. Doporučujeme nejprve udělat test stálobarevnosti na málo viditelném místě.

Velké plochy: Aplikovat přímo nebo rozředit ve vodě.

Složení

<5% neiontové povrchově aktivní látky, <5% aniontové povrchově aktivní látky a 1-Methoxypropan- 2 ol, Spotřebujte do 5 let od data výroby uvedeného na obalu. Biologicky odbouratelný.

Upozornění

Dráždí oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpeční odpady. Nepožívat!

04257

Specifické reference

Nový produkt