Clin Multi-Shine univerzální čisticí prostředek rozprašovač 500 ml
  • Clin Multi-Shine univerzální čisticí prostředek rozprašovač 500 ml

Clin Multi-Shine univerzální čisticí prostředek rozprašovač 500 ml

62805
Nový produkt
44 Kč 36,36 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Clin univerzální čisticí prostředek Multi-Shine zbaví více než 25 různých povrchů každodenních nečistot, jako je například prach, otisky prstů nebo skvrny od jídla a zanechá je zářivě lesklé ještě po delší dobu. 
 
Čistič oken CLIN Multishine vám zajistí hygienicky čistou domácnost. Tento multifunkční přípravek rychle a účinně odstraňuje nečistotu a můžete jej použít na téměř jakýkoli povrch počínaje sklem či plasty a konče ocelí, nebo dokonce kůží. Díky speciální receptuře lze CLIN na okna Multi-Shine používat i na choulostivé povrchy, jako je televizní obrazovka, stereo souprava nebo pracovní deska z přírodního dřeva či mramoru. Osvědčený pěnový rozprašovač umožňuje jednoduchou aplikaci na příslušné místo. Pak stačí jen jemně setřít hadříkem a výsledkem bude zářivě lesklý a čistý povrch bez šmoh.
  • Lesk beze šmouh pro dokonalou čistotu
  • Inovativní technologie s efektem opravy
  • Snadné použití
  • Ochrana proti vodě a nečistotám
  • Praktická pistole umožňuje funkci stříkání nebo pěny a zaručuje snadnou aplikaci přípravku

Použití

Nastříkejte na povrch a utřete suchým hadříkem. Pozor! V případě choulostivých povrchů (přírodní dřevo, kůže) vyzkoušejte nejprve na málo viditelném místě.

Skladujte v suchu při teplotách 5 až 40 °C.

Složení

parfém (limonene), Preservative (benzisothiazolinone, methylisothiazolinone).

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolů. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách.

62805

Specifické reference

Nový produkt