Pe-Po Gril čistič na grily a příslušenství s vůní citrusů 500 ml rozprašovač
  • Pe-Po Gril čistič na grily a příslušenství s vůní citrusů 500 ml rozprašovač

Pe-Po Gril čistič na grily a příslušenství s vůní citrusů 500 ml rozprašovač

65459
Nový produkt
85 Kč 70,25 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Pe-Po čistič grilů je vysoce účinný prostředek na čištění a odmašťování grilů a grilovacího příslušenství, krbových skel, pečicích a opékacích zařízení, trub, krbů a kamen. Šetrně odstraňuje mastnotu, připálené zbytky, usazeniny kouře a saze, prach a ostatní nečistoty. Použitím čističe nedochází k narušení povrchu kovových ani skleněných částí materiálů. Zamezte styku s těsněním dvířek kamen a trub.

  • vysoce účinný prostředek
  • na čištění a odmašťování
  • šetrný, nedochází k narušení povrchu částí materiálů

Použití

Neředěný přípravek nastříkejte mechanickým rozprašovačem nebo naneste hadříkem na znečištěný povrch a rovnoměrně rozetřete. Podle stupně znečištění nechte působit 5-10 minut. Pevněji přichycené nečistoty odstraňte stěrkou. Po vyčištění opláchněte vodou, do mycí vody doporučujeme přidat ocet. Skleněnou tabulku vytřete dosucha. V případě potřeby aplikaci zopakujte. Pokud čistíte plochy, které přicházejí do styku s potravinami, důkladně je nakonec opláchněte pitnou vodou.

Složení

hydroxid sodný, aniontové povrchově aktivní látky, neinogenní povrchově aktivní látky, fosfonáty, triethanolamin, zahušťovadlo, parfém.

Upozornění

Pozor! Pe-Po Gril nepoužívejte pro jiné než stanovené účely, výrobek může naleptávat neeloxované nebo jinak nestabilizované hliníkkové plochy a povrchy! Bezpečností upozornění: Dráždí oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s kůží a očima. Používejte vhodné ochranné rukavice. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Nevyvolávejte zvracení!

65459

Specifické reference

Nový produkt