Balmain All Purpose Spa Brush luxusní kartáč na vlasy v kombinaci s 100 % kančími štětinami a nylonovými štětinami
  • Balmain All Purpose Spa Brush luxusní kartáč na vlasy v kombinaci s 100 % kančími štětinami a nylonovými štětinami

Balmain Paris All Purpose Spa Brush luxusní kartáč na vlasy v kombinaci se 100 % kančími štětinami a nylonovými štětinami

2109222
Nový produkt
1 799 Kč 1 486,78 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Všestranný luxusní kartáč na vlasy v kombinaci s 100 % kančími štětinami a nylonovými štětinami. Vysoce kvalitní profesionální kartáč na vlasy pro úpravu a dokončení účesu. Kolekce luxusních kartáčů byla speciálně vytvořena pro rovnoměrné nanášení přírodních olejů a současnou exfoliaci pokožky hlavy. Kartáče jsou lehké a mají speciální rukojeť s gumovým povrchem, díky níž se s kartáči snadno pracuje.

Kartáč se skládá ze směsi nylonových štětin s kulatou špičkou a 100% kančích štětin. Kančí štětiny pomáhají rozvádět přírodní oleje od pokožky hlavy ke konečkům vlasů, které jsou poté jemnější a hladší. Pružné nylonové štětiny pokožku hlavy masírují, čímž zlepšují krevní oběh a umožňují česání bez poškození nebo lámání vlasů.

  • se 100% kančími štětinami a nylonovými štětinami
  • pro rovnoměrné nanášení přírodních olejů a exfoliaci pokožky
  • bez poškozeni a lámání vlasů

Použití

Při práci s kartáčem pohybujte fénem směrem dolů, a stále udržujte fén i kartáč v pohybu. To vám pomůže dosáhnout hladkého, lesklého povrchu a také nedojde k poškození kartáče ani vlasů. Tělo kartáče se zahřeje už samotným procesem stylingu. Dlouhodobé a soustředěné teplo může způsobit, že bude tělo kartáče přehřáté.

Upozornění

Nevystavujte kartáč dlouhodobému přímému a žhavému vzduchu z fénu, protože to může způsobit, že některá místa se přehřejí, poškodí a to zničí štětiny. 

2109222

Specifické reference

Nový produkt