Dr. Santé Collagen Hair Volume Boost vlasová výplň pro suché, poškozené, lámavé a slabé vlasy 100 ml
  • Dr. Santé Collagen Hair Volume Boost vlasová výplň pro suché, poškozené, lámavé a slabé vlasy 100 ml

Dr. Santé Collagen Hair Volume Boost vlasová výplň pro suché, poškozené, lámavé a slabé vlasy 100 ml

2201694
Nový produkt
125 Kč 103,31 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Dr. Santé představuje Volume Boost Hair Filler ze své kolekce Collagen Hair. Výplň obsahuje fytokolagen, který vytváří efekt laminace a dodává vlasům okamžitý lesk.

Kolekce vlasové kosmetiky Collagen Hair byla vyvinuta specialisty ukrajinsko-polské skupiny společností Elfa pro její vlajkovou loď značky Dr. Santé. Skládá se z produktů pro objem pro všechny typy vlasů, které jsou zvláště skvělé pro suché, poškozené, lámavé a slabé vlasy. Volume Boost Hair filler je formulován s aktivním komplexem, který má efekt 3 v 1:

  • laminační efekt
  • okamžitý lesk
  • nezatěžuje

Klíčovou aktivní složkou výplně je fytokolagen. Je to název extraktu z červené akáciové gumy, který se používá v kosmetických přípravcích na rostlinné bázi namísto kolagenu živočišného původu. Fytokolagen má podobné vlastnosti jako „pravý“ kolagen, ale je vhodný pro vegany.

Při použití jako ingredience pro péči o vlasy pomáhá extrakt z červené akáciové gumy udržovat vlasy hydratované a zároveň jim zachovat přirozenou pružnost a pružnost. Zabraňuje lámání a třepení konečků, vytváří na povrchu vlasů neviditelnou ochrannou vrstvu, která je chrání před dehydratací a různými faktory vnějšího prostředí, zvyšuje objem vlasů a činí vlasy hladšími.

Použití

Tepelná oprava: Rovnoměrně naneste na čisté, vlhké vlasy po celé délce, vyhýbejte se pokožce hlavy a vlasovým kořínkům. Nasaďte si koupací čepici a nahřívejte si hlavu fénem po dobu 3–5 minut. Zabalte hlavu do ručníku a nechte přípravek působit dalších 30 minut. Opláchněte teplou vodou.

Expresní oprava: Smíchejte 1 díl plniva s 1 dílem studené vody v nekovové misce, míchejte, dokud nebude hustá a krémová. Aplikujte na čisté, vlhké vlasy po celé délce, vyhýbejte se pokožce hlavy a kořínkům vlasů. Rovnoměrně rozetřete po celé délce, nechte působit 10–15 minut, poté opláchněte teplou vodou. Produkt ztuhne při teplotách pod 20 °С. Před použitím nechte lahvičku chvíli v teplé vodě a poté protřepejte.

Složení

Alcohol, Propylene Glycol, Myristyl Alcohol, Glycerin, , Cetrimonium Chloride, Panthenol, PEG-12 Dimethicone, Acacia Seyal Gum Extract, Potassium Sorbate, Parfum, Aqua, Citric Acid, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha Methyl Ionone and Isomers, Citronellol, Geraniol, Citral.

2201694

Specifické reference

Nový produkt