Durex Extra Safe Thicker latexový kondom, silnější, nominální šířka: 56 mm 12 kusů
  • Durex Extra Safe Thicker latexový kondom, silnější, nominální šířka: 56 mm 12 kusů

Durex Extra Safe Thicker latexový kondom, silnější, nominální šířka: 56 mm 12 kusů

21308
Nový produkt
239 Kč 197,52 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Silnější kondomy Durex pro extra ochranu s lubrikantem. Easy-On tvar, zakončený rezervoárem zaručuje maximální pohodlí a dokonalou přilnavost. Jedná se o průhledné kondomy z přírodního kaučukového latexu. Balení obsahuje dvanáct kusů.

  • latexový kondom
  • silnější
  • pro extra ochranu s lubrikantem
  • vyrobeno z přírodního kaučuku
  • 12 kusů v balení

Upozornění

Pečlivě si přečtěte příbalový leták uvnitř krabičky. Kondom je pouze pro jedno použití! Žádná antikoncepční metoda vám nemůže poskytnout 100% ochranu proti otěhotnění, HIV či jinými pohlavně přenosnými chorobami.

Uchovávejte na suchém, chladném místě, chraňte před přímým slunečním světlem.

Durex je původně londýnská značka kondomů, gelů a dalších pomůcek, které důvěřují miliony lidí po celém světě. Pyšní se tím, že již osmdesát let pomáhá ke zkvalitňování života párů jak v ložnici, tak mimo ni. Kondomy Durex jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších surovin a pravidelně prochází mezinárodně schválenými testy, které brání výskytu jakýchkoliv nedostatků. V současnosti značka spadá pod Reckitt Benckiser – společnost s vizí světa, kde jsou lidé zdravější a žije se jim lépe než kdy dřív. Od této společnosti můžete znát také výrobky Woolite, Durex, Scholl nebo Vanish.

21308

Specifické reference

Nový produkt